Четвер, 17 Вересня, 2020

Новообраний депутат від Тернопільщини розповів про кастинг на голів РДА

Ігор Василів, якого нещодавно обрали народним депутатом від партії «Слуга народу», розповів як змінилося його життя після виборів. Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil.yes».

За словами народного обранця, останнім часом він почуває себе як Дід Мороз на дитячому ранку. Після своєї перемоги в мажоритарному округу до політика почали звертатися люди з проханням призначити їх на керівні посади в державних установах Тернопільщини. При цьому окремих прохачів чоловік не бачив вже років 20-25.

Ігор Василів поділився з користувачами, що до нього поступали пропозиції і щодо голів районних державних адміністрацій і щодо посад в правоохоронних органах.

Нардеп нагадав так званим прохачам процедуру призначення керівників районних адміністрацій. Так, відповідно до вимог чинного законодавства керівники адміністрацій належать до президентської вертикалі і саме президент призначає голів РДА.

Ігор Василів запропонував усім, хто бажає очолити районні адміністрації, відправитися до Туреччини, де знаходиться з офіційним візитом Володимир Зеленський.

В той же час представник «Слуги народу» наголосив, що наразі триває формування команди політичної партії в районах і тому всіх розумних та талановитих людей він запрошує приєднатися до команди. Нардеп наголосив, що для таких претендентів у нього хватає часу і він готовий працювати з ними 24 години на добу. Ігор Василів запропонував надсилати резюме на його електронну пошту Vasylivze@gmail.com.

Народний депутат попередив прохачів, що у випадку отримання від них прохань про призначення на керівні посади, він почне їх фотографувати та світлини виставляти в соціальну мережу. Користувачі в коментарях під дописом пропонують обранцю розголосити прізвища так званих прохачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».