П’ятниця, 13 Травня, 2022

Новообраний депутат від Тернопільщини розповів про кастинг на голів РДА

Ігор Василів, якого нещодавно обрали народним депутатом від партії «Слуга народу», розповів як змінилося його життя після виборів. Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil.yes».

За словами народного обранця, останнім часом він почуває себе як Дід Мороз на дитячому ранку. Після своєї перемоги в мажоритарному округу до політика почали звертатися люди з проханням призначити їх на керівні посади в державних установах Тернопільщини. При цьому окремих прохачів чоловік не бачив вже років 20-25.

Ігор Василів поділився з користувачами, що до нього поступали пропозиції і щодо голів районних державних адміністрацій і щодо посад в правоохоронних органах.

Нардеп нагадав так званим прохачам процедуру призначення керівників районних адміністрацій. Так, відповідно до вимог чинного законодавства керівники адміністрацій належать до президентської вертикалі і саме президент призначає голів РДА.

Ігор Василів запропонував усім, хто бажає очолити районні адміністрації, відправитися до Туреччини, де знаходиться з офіційним візитом Володимир Зеленський.

В той же час представник «Слуги народу» наголосив, що наразі триває формування команди політичної партії в районах і тому всіх розумних та талановитих людей він запрошує приєднатися до команди. Нардеп наголосив, що для таких претендентів у нього хватає часу і він готовий працювати з ними 24 години на добу. Ігор Василів запропонував надсилати резюме на його електронну пошту Vasylivze@gmail.com.

Народний депутат попередив прохачів, що у випадку отримання від них прохань про призначення на керівні посади, він почне їх фотографувати та світлини виставляти в соціальну мережу. Користувачі в коментарях під дописом пропонують обранцю розголосити прізвища так званих прохачів.