П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Голос в один натиск: команда Зеленського готує новий проект про голосування

Команда президента готує новий проект, суть якого полягає в тому, щоб перейти з паперового голосування в електронне. Про це повідомляє “Yes-ternopil” з посиланням на інтернет-видання “Українська правда”.

Про це сказав радник президента Михайло Федоров, який іде шостим у списку від “Слуги народу”. Він прокоментував, що в його команді працюють над проектом, який передбачає онлайн-голосування на виборах. Наразі у них створена платформа, яка є першим етапом роботи. З її допомогою проведуть опитування, щоб думку жителів дізнались президент, прем’єр-міністр тощо. Ідентифікація платформи зроблена через Mobile ID, Bank ID та електронний підпис. 

За словами Федорова українці можуть проголосувати в такий спосіб у 2024 році. Також він додав, що пілотно цей проект можна впровадити на місцевих виборах, а вже точно – на президентських. Система має забезпечувати конфідеційність й анонімність голосування, а також варіант електронної взаємодії з державою. Для того, щоб не було загроз зі зберіганням даних планують підготуватись інфраструктурно та ментально. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».