Четвер, 17 Вересня, 2020

Кабінет Міністрів найближчими днями може погодити кандидатуру голови Тернопільської ОДА

14 серпня відбудеться чергове засідання уряду, на якому серед інших питань обговорюватимуть і кандидатури голів обласних адміністрацій. Про це розповіли у прес-службі Кабінету Міністрів. Повідомляє «Ternopil.yes».

Останні два тижні прем’єр-міністр Володимир Гройсман перебував у відпустці, тому протягом цього періоду жодних кадрових призначень не відбувалося. Варто додати, що наразі більша частина обласних центрів уже отримала керівників. Серед областей, які поки що не мають очільника, опинилася і Тернопільська область.

Так, відповідно до встановленої законодавством процедури перш ніж призначити голову обласної адміністрації, президент повинен отримати погодження уряду. Ймовірніше за все, 14 серпня може вирішитися питання і з головою Тернопільської ОДА.

На сьогодні тимчасово обов’язки керівника Тернопільської області виконує заступник Степана Барни Іван Крисак. Хоча, подейкують, що в команді Володимира Зеленського не задоволені роботою Івана Крисака, оскільки під час парламентських виборів він виявляв прихильність до екс-президента Петра Порошенко.

11 червня Степан Барна офіційно покинув пост керівника Тернопільської ОДА. Після його звільнення в інтернеті висувалися численні версії, хто ж очолить адміністрацію. Серед можливих претендентів називали і Михайла Апостола, Івана Чайківського, Володимира Гевка та Ігоря Василіва.

Проте, несподівано для всіх електронну декларацію про доходи як кандидат на посаду голови Тернопільської ОДА подав Ігор Жмінка, який під час передвиборчої кампанії очолював штаб Володимира Зеленського на Тернопільщині.
Про майбутнього очільника Тернопільської ОДА відомо, що він наразі займається адвокатською діяльністю. Окрім цього є військовим пенсіонером. Дружина Ігоря Жмінки працює в Тернопільській міській раді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».