П’ятниця, 13 Травня, 2022

Володимир Труш може очолити Івано-Франківську ОДА

Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш незабаром може переїхати в іншу область. Чиновник очолить сусідню держадміністрацію.

Відповідна інформація з’явилася у виданні «За Збручем». Повідомляє «Yes-Ternopil».

Відомо, що президент незадоволений роботою Володимира Труша в регіоні. Адже рівень довіри в населення до нещодавно призначеного управлінця є досить низьким. Окрім цього політична партія «Слуга народу» провалила місцеві вибори на Тернопільщині, зайнявши ледь не останні позиції.

Володимир Труш натомість має хорошу підтримку в уряді. Його інтереси лобіює прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Тому, для очільника Тернопільщини підшукують нове місце роботи. За попередньою інформацією незабаром він може повернутися в рідний регіон та очолити Івано-Франківську обласну державну адміністрацію, адже нещодавно посада голови обласної адміністрації у Франківську знову стала вакантною.

Минулого тижня оприлюднили офіційні результати місцевих виборів до Тернопільської міської ради. Так, до обласної ради увійшли наступні партії: «Європейська Солідарність», яка до того ж отримала найбільшу кількість місць – 17. На другому місці за кількістю отриманих голосів знаходиться Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 13 місць. Досить високий рівень довіри виборці виявили до нової політичної сили «За майбутнє», яка отримала 12 місць.

Натомість «Слуга народу» та «Батьківщина» отримали однакову кількість місць – 8 та зайняла передостанню сходинку за результатами голосування.

Нагадаємо, до Володимира Труша посаду голови Тернопільської ОДА займав Ігор Сопель, якого президент звільнив з посади 18 березня цього року. Причиною відставки став скандал з поверненням українських громадян з Китаю, яких мали поселити для проходження самоізоляції в Микулинцях біля Тернополя. Це викликало хвилю обурень в місцевих жителів.