Понеділок, 23 Травня, 2022

Проблема обласного рівня: нова влада Підгайців потрапила у скандал

Місцеві вибори провели ще 25 жовтня, проте останнім часом з’явилися проблеми у Підгайцях. Прогнозують поширення скандалу на всю область, пише “yes-ternopil.com.ua“.

Ігор Мерена переміг на виборах на посаду міського голови Підгайців. Депутат належить до партії ВО «Батьківщина». Оскільки однопартійців виявилося мало, Ігор Мерена почав шукати людей зі схожими поглядами по коаліції.  Люди повідомили, що переговорили з Аллою Колодницькою. Жінка очолює місцеву команду «Європейської Солідарності» Петра Порошенка. Як виявилося, чиновники формували неофіційну коаліцію у 13 голосів. За вдалого розвитку ситуації, Алла Колодницька мала стати секретаркою міської ради Підгайців. Вона зайняла третє місце на посаду очільника міської ради. На той момент, у партії думки розділилися. Петра Калиняка сподівалися відправити на пенсію, тому він негайно став просувати свою родичку секретаркою міської ради. Галина Пшеничняк повинна була зайняти місце Алли Колодницької. Неофіційна коаліція зазнала краху, перш ніж почала втілювати план дій в життя.

Ірина Баран входить до оточення Ігоря Мерени та належить до місцевого осередку партії «Батьківщина». Жінка не співпрацювала з Аллою Колодницького через невідомі причини. Припускають, конфлікт між ними почався у 2015 році на виборах голови Підгаєцької районної державної адміністрації. Алла Колодницька  тоді займалася осучасненням району, спортивних майданчиків, проводила ремонти навчальних і медичних закладів. Проте ці роботи відкинули у районній раді. Оскільки тоді Ірина Баран очолювала цю установу та не виявляла активності, на відміну від Алли Колодницької.

Скандал досі не вирішили та всіх деталей не повідомляють.Безумовно, новий голова Підгаєцької міської ради не може припускати просування родичів або знайомих на високі посади, а неофіційні домовленості є неприпустимими.