П’ятниця, 20 Травня, 2022

На Тернопільщині міського голову нагородили почесним орденом

Новообраний міський голова Теребовлі Олег Продан отримав нагороду від Православної церкви України. Про це розповіли в прес-службі Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ. Повідомляє yes-ternopil.com.ua.

Олегу Продану вручили орден Православної церкви України. Нагороду голова Теребовлянської міської ради отримав з рук Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона.

Таким чином Православна церква відзначила вступ на посаду Олега Продана, побажавши ревної праці та Божої допомоги. Орден вручено з благословення предстоятеля Православної церкви Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.

Варто додати, що восени в Теребовлянській громаді пройшли вибори міського голови. 31 жовтня жителі міста визначалися з тим, хто керуватиме Теребовлею найближчими роками.

За перемогу на виборах змагалися Тарас Козак, Степан Кондира, Юрій Ништа, Михайло Тимошик та Олег Продан. Близько 70 відсотків виборців віддали свої голоси за Олега Продана.     

До перемоги на виборах чиновник обіймав посаду керівника обласного управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства. Головними конкурентами на виборах Олега Продана були колишній голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа та представник ВО «Свобода» Михайло Тимошик.

Свою програму Олег Продан називав не обіцянками, а планом дій, які він виконуватиме щоденно при здійсненні своїх повноважень. Перш за все, він обіцяв налагодити співпрацю міської ради з громадою, забезпечити збалансованість бюджету громади, аби не допустити перевищення видатків над доходами, створення на території громади індустріального парку та інші.

До того часу міським головою був Сергій Поперечний. Він переміг на виборах 25 жовтня 2020 року. Однак, на початку 2021 року Сергій Поперечний подав у відставку. Загалом Теребовлянська громада включає місто Теребовля та ще 27 сіл.