Субота, 14 Травня, 2022

Тимошенко і її фінанси на виборчі перегони

Виборча компанія в Україні набирає обертів. Політики, чиновники, кандидати в президенти і їх помічники кинулись «засівати» регіони своїми обіцянками, перспективно споглядають на українців з сотень рекламних носіїв, екранів телевізорів та звучать з динаміків радіостанцій. І все б нічого, все в рамках демократії, якби не одне але. А саме питання фінансування цієї компанії. Нагадуємо, держава, щоб визначити рівень корупції в цій сфері (зрозуміти звідки партії беруть гроші на свої компанії) дала їм можливість використовувати державні кошти. Тобто ти береш 1000 грн. і звітуй на що використав, а якщо зробив більше, ніж на ці гроші можна щось зробити, то будь-добрий пояснити як це сталося. На жаль ця ініціатива не стала лакмусовим папірцем для політиків. Вони продовжують розповідати, що гроші їм дають активні громадяни, підприємці і активно пускають гроші на рекламу. Як Ю. Тимошенко, яка вже вкинула туди 100 млн. грн. Уявляєте? Ось така бідна і нещасна і цілу купу грошей звідкись взяла.

Як повідомляє yes-ternopil.com. з посиланням на nova.te.ua, взагалі питання фінансової спроможності пані Тимошенко – це тема для кількох статей. Адже все не так просто, як задається. Жінка з косою не сьогодні з’явилась на політичному олімпі України і відповідно питання про гроші, якими вона розпоряджається для просування себе на керівні посади існує давно. Зокрема, вона завжди говорить, що не має майна, рахунків в банках, а живе завдяки коштам чоловіка – Олександра Тимошенко. Нагадуємо, він власник мережі ломбардів «Дешева готівка», чисельних компаній в Чехії з кіпрським корінням та інших офшорних зон. І хоча офіційно ці компанії показують збитки, але чи можна їм довіряти?

Критики Тимошенко з Чеської республіки повідомляють, що її гроші (і її чоловіка, що одне й теж) проникли в Чехію в 90-ті роки. І це були гроші зароблені нею за підтримки прем’єр-міністра Павла Лазаренко. Викликають більше запитань, ніж відповідей і люди, які пов’язані з бізнесом Тимошенко в Чехії. Так, голова Чесько-Центральноазіатської торгової палати Їржі Неставал був частим гостем в Криму, а отже має тісні зв’язки з Росією. А ми пам’ятаємо про те, що саме Тимошенко будучи прем’єром підписала з Путіним доленосну і кабальну для України газову угоду. Ось такі питання про одного з кандидатів…