Понеділок, 16 Травня, 2022

Стало відомо, кого з кандидатів у президенти найбільше підтримали жителі Тернопільщини

Вчора, 21 квітня, в Україні пройшов другий тур президентських виборів, у якому взяли участь чинний президент України Петро Порошенко та керівник «95 Кварталу» Володимир Зеленський. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «24 канал».

Станом на 8 годину ранку Центральна виборча комісія опрацювала 91,50% електронних протоколів. За результатами голосування беззаперечну перемогу отримав Володимир Зеленський, який набрав 73,16 відсотків голосів, за нього проголосували більше 12 мільйонів українців. За Петра Порошенка свій голос віддали 24,5 відсотків виборців, тобто більше 4 мільйонів українців.

За результатами опрацьованих протоколів стало відомо як розділилися голоси в Тернопільській області. Так, Петро Порошенко отримав 46,68% голосів, його суперник Володимир Зеленський – 50,40%. Переможець президентських виборів лише з невеликим відривом опередив чинного президента.

Найбільше Володимира Зеленського підтримали у виборчому окрузі № 164, який охоплює Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони та частково Кременецький район. За Петра Порошенка найбільше голосів на Тернопільщині віддали у виборчому окрузі № 165, до якого входять Бережани, частина Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський та Кременецький райони. Варто додати, що на Тернопільщині була одна з найнижчих явок в Україні.

Загалом по Україні Володимир Зеленський лідирує практично у всіх областях. Найменше голосів переможець другого туру отримав у Львівській та Тернопільській областях. Найбільше голосів Володимир Зеленський здобув у Луганській області. Петро Порошенко отримав перемогу лише в Львівській області. Найменшу підтримку виборців він здобув у Луганській області – лише 8 відсотків.