П’ятниця, 13 Травня, 2022

Депутат з Тернопільщини відмовився від нових обов’язків

Новообраний депутат партії «За майбутнє» відмовляється від депутатського мандату. Іван Чайківський переконує, що прийняв непросте і водночас важливе для себе рішення. Далі на yes-ternopil.

На місцевих виборах 25 жовтня Івана Чайківського обрали до Тернопільської міської та обласної рад. Народний депутат створив допис на Фейсбуці, де вказав, що відмовляється від мандату. Прикріпив фото заяви про складання повноважень.

Робити сьогодні те, чого інші не хочуть, щоб завтра жити так, як інші не мають змоги.

Іван Чайківський брав участь у просуванні двох команд. Партія «За майбутнє» набрала 219 голосів у радах області. Проте члени організації будуть працювати у всіх громадах. Ради у Великій Березовиці і Козовій очолять члени партії «За майбутнє». Чиновники задоволені, адже досягли високого результату за 6 місяців активної роботи.

Метою Івана Чайківського було привести команду господарів Тернопільщини до влади. Експерти оцінювали базові економічні показники і зрештою вибрали 5 кращих кандидатів. З’ясовували, скільки коштів є у гаманцях претендентів на депутатський мандат.

Урядовець Іван Адамович вважає, що вибір людей зумовлений довірою до нардепів. Населення Тернопільщини, на його погляд, повірило у майбутнє сільського господарства країни, а це більше, ніж 50 тисяч осіб. Надалі будуть інвестувати у розвиток цієї галузі, обіцяють чесно використовувати податкові виплати.

Іван Чайківський підтримує головну ідею партії «За майбутнє» – економіка держави на першому місці, а політика на другому. Він переконує, команда буде працювати над обіцянками та розвитком господарства Тернопільщини. Команда наполягає, щоб Іван Чайківський не покидав пост, проте новообраний депутат прийняв рішення не продовжувати кар’єру в цьому руслі.