Субота, 14 Травня, 2022

Двоє тернопільських депутатів опинилися в лікарні через коронавірус

На Тернопільщині в самому розпалі третя хвиля коронавірусу. Госпіталізували в лікарню і двох депутатів Тернопільської міської ради від партії «Слуга народу». Повідомляє «Yes-Ternopil».

Про новину на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив Віктор Гевко. Політик розповів, що коронавірус дістався і до нього. Однак, в лікарняній палаті він опинився не один, а разом зі своїм колегою як по політичній партії, так і по сцені Денисом Фаріончуком.

Віктор Гевко зазначив, що йому вже краще і він не перший день перебуває в лікарні. На COVID-2019 захворіла вся сім’я політика, проте найважчий перебіг хвороби саме в нього. Віктор Гевко надіється, що він скоро повернеться додому. Також політик не забув подякувати лікарям за увагу та турботу. Водночас він попросив не передавати йому передачок, а лише поставити лайк за його здоров’я.

Нещодавно з’явилася інформація, що брат Віктора Гевка Володимир Гевко, який до того ж є народним депутатом та очолює Тернопільську обласну організацію партії «Слуга народу», звернувся до міської ради з проханням виділити йому земельну ділянку під гараж.

Мова йде про земельну ділянку в центральній частині міста на вулиці Коперника. Міська рада Тернополя надала дозвіл Володимиру Гевку для розроблення проєкту землеустрою для відведення земельної ділянки площею 0,0044 га для будівництва гаражу.

Протягом шести місяців Володимир Гевко має розробити проєкт та подати його на затвердження міській раді. При цьому Віктор Гевко як депутат міської ради повинен був утриматися від голосування, адже в такому випадку наявний конфлікт інтересів.

Варто додати, що Володимир Гевко є вихідцем з села Товсте Заліщицького району. Він отримав статус народного депутата за мажоритарною системою. Його обрали від округу, до якого входили Чортківський, Заліщицький та Борщівський райони.