П’ятниця, 20 Травня, 2022

Звіт мера Тернополя

Завершується рік і час підводити підсумки. Сказати собі відверто чи вдалося зробити задумане, омріяне, а також визначити напрямки діяльності на наступний рік. Це стосується, як окремої людини, так і представників державних адміністрацій, їх виконавчих органів. А тому в кінці року президенти, мери, депутати розповідають, що вони змогли зробити, а що ні (про це рідко говорять). А також, які подальші плани. Про це детальніше розповість yes-ternopil.

Як повідомляє видання Терен, мер Тернополя звітував 7 листопада з 14 по 16.25. Ведучим заходу був начальник міського управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека.

Мер і звіт

Мер традиційно подякував тернополянам за їх довіру до його особи. Сказав, що місто швидко змінюється і це завдяки тому, що люди не байдужі до міських проблем. А також подякував за важку працю своїх команді, яка активно працює і досягає успіхів. Наголосив і на ряді проблем.

Так, мер згадав, що Тернопіль стало комфортнішим для ведення бізнесу, тут багато робиться для молоді, місто стає більш відкритим, готовим до співпраці. Також було згадане Гаївське перехрестя, яке в даний час активно ремонтується, капітальний ремонт Тернопільської об’їзної.

Було обіцяно і далі займатися ремонтами доріг, дворів. В той же час мер визнав, що коштів на все бракує. Адже доводиться платити з бюджету лікарям освітянам, доплачувати за газ, купувати нове оснащення для лікарень, які зараз є головними форпостами в боротьбі з ковідом. А ці гроші можна було спрямувати на бруківку в двори. Серед успіхів, то мер похвалився безготівковим проїздом в транспорті, посадочним квитком. Було згадано станцію сортування сміття на Малашівському полігоні, програм очищення ставу, висаджування дерев, освітлення вулиць. Також мер розповів про лижний трамплін в Савич-парку. Ми писали про це. Про добудову Палацу Спорту на Злуки 3а (там зараз лише котлован), який будується вже 4 роки. Серед своїх заслуг мер відмітив завершення будівництва «Водної арени» Тернопіль і десятків спортивних майданчиків по всім мікрорайонах міста.

Плани

Крім, мера виступали і члени його команди, які давали відповіді на питання тернополян. Говорячи про плани мер розповів, що планується розвивати транспорт в місті, зокрема планується купівля 30 нових тролейбусів. На це виділено 96 млн. грн. Також заплановано термомодернізацію бюджетних установ: садочків, шкіл. Можливо тому цьогорічні кошти на утеплення будинків міста були вилучені з бюджету. Також мер пообіцяв і далі допомагати лікарням міста необхідним устаткуванням для боротьби з повідом. Мер пообіцяв добудувати школу №25 в Кутківцях. На останню вже зробили декілька проектів, але саме будівництво стоїть на місці чимало років. Також було обіцяно збудувати 2 нові садки в мікрорайоні Північний і ще один, а також школу на Збаразькому перехресті, де росте новий мікрорайон.

Як тільки буде збудовано Палац Спорту, то школа греко-римської боротьби туди переїде, а отже в замку можна буде відкрити Музей Тернополя. В наступному році стартує будівництво нового парку міста в мікрорайоні Аляска. Тут на місці дач буде парк разом із багатоповерхівками.

А як ви вважаєте, мер справляється з своїми обов’язками?