Понеділок, 16 Травня, 2022

В Тернополі вперше за десятиліття на посаду мера претендує жінка

Став відомий список кандидатів, які боротимуться за крісло мера Тернополя. Вперше за останні 10 років у виборах візьме участь жінка. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Намір поборотися за посаду мера виявила представниця Української Галицької партії Ірина Яремчук. Жінка вперше бере участь у виборах міського голови.

29-річна тернополянка є громадською та політичною активісткою. Варто додати, що Ірина Яремчук вступила до лав Української Галицької партії ще в 2015 році. Через два роки вона очолила Тернопільську міську організацію політичної партії.

В своїй громадській діяльності Ірина Яремчук активно виступала проти незаконної забудови тернопільських парків, а також організувала ініціативу «Тернопіль – місто щасливих людей». До роботи тернополянка залучила активних людей, які працюють над покращенням міста. Зокрема, громадська організація виступала за зручні проїзди тротуарами Тернополя, покращення якості освіти в навчальних закладах та чимало інших ініціатив.

Нещодавно Українська Галицька партія під час свого з’їзду одноголосно висунула кандидатом у мери Тернополя Ірину Яремчук. Сама ж кандидатка неодноразово наголошувала, що її мрією є зробити обласний центр містом щасливих людей. Тернополянка прагне створити якнайбільше робочих місць, щоб жителі Тернополя в пошуках роботи та кращих заробітків не виїжджали в Польщу.

Вибір кандидата прокоментували і в Галицькій партії. Ірина  Яремчук давно довела свою ефективність та рішучість, адже постійно займається громадською діяльністю та дбає про розвиток міста. Не перебуваючи при владі, тернополянка зробила більше, аніж більша частина депутатів міської ради.

Нагадаємо, напередодні виборів у Всеукраїнському об’єднанні «Свобода» трапився розкол. З лав політичної партії вийшов заступник міського голови Сергія Надала Леонід Бицюра. Він балотуватиметься на посаду мера Тернополя від політичної партії «Батьківщина».