Понеділок, 16 Травня, 2022

В Тернополі бігборди одного з кандидатів облили червоною фарбою

Схоже тернополяни не надто підтримують опозиційні сили. Так, бігборди з зображенням кандидата в мери Олександра Кравчука, який прославився своїми проросійськими поглядами, пошкодили невідомі. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Плакати з кандидатом в мери облили червоною фарбою практично у всьому місті. На бігбордах Олександр Кравчук з головним своїм лозунгом закликає тернополян голосувати саме за нього. При цьому перш за все кандидат в мери обіцяє відновити «вічний вогонь» в парку Національного Відродження.

Варто додати, що Олександр Кравчук очолює Тернопільську регіональну організацію «Опозиційна платформа – За життя». У своїй передвиборчій програмі кандидат в мери міста стверджує, що потрібно запровадити в четвертій школі уроки польської та російської мови.

Незвичний для Тернополя лозунг Олександр Кравчук пояснив тим, що він виступає за демократію в країні. Зокрема, кандидат притримується думки, що кожна людина має розмовляти тією мовою, якою їй зручно. В Тернополі проживають поляки, які хочуть розмовляти рідною мовою, якщо тернополяни захочуть спілкуватися російською, це також нормально.

Олександр Кравчук наголошує, що не потрібно спекулювати мовним питанням. Ще однією з ініціатив кандидата в мери є відновлення Меморіального вічного вогню в Старому парку. За словами, Олександра Кравчука саме на цьому місці націоналісти часто проводять провокативні акції, чим зневажають пам’ять сотень військових.

Тому, тернополяни не можуть знищити і забути історію. Меморіал потрібно відремонтувати та знову запалити вогонь. Кандидат в мери пообіцяв докласти особистих зусиль, щоб відновити «вічний вогонь».

Дивно сподіватися, що такі відверто проросійські лозунги знайдуть підтримку серед багатотисячного населення Тернополя.