Четвер, 12 Травня, 2022

У Тернополі намагалися підкупити виборців

Чим ближче вибори, тим більше загострюється політична боротьба. Однак, деякі кандидати в депутати намагаються діяти не доброчесно і вдалися до підкупу виборців. Про це розповіли в прес-службі Національної поліції в Тернопільській області. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Загалом за інформацією правоохоронців наразі виборча компанія проходить без суттєвих порушень. Станом на 30 вересня поліція отримала майже два десятка повідомлень про порушення.

В переважній більшості випадків люди скаржаться на незаконну агітацію кандидатів, які до того ж не є зареєстрованими у встановленому порядку. Також було зафіксовано порушення порядку реєстрації кандидатів

Один з протоколів правоохоронці склали за те, що політична партія порушила порядок передвиборчої агітації. Вони розмістили білборд без інформації про тираж видання та хто видав друковану продукцію.

За порушення виборчого законодавства розпочато і кримінальне провадження. Зокрема, нещодавно на один з наметів, у якому проводили передвиборчу агітацію впало дерево. В результаті жінка, яка перебувала всередині намету, зазнала важких травм. Поліція розслідує службову недбалість.

Окрім цього тернополянин, агітуючи за політичну партію, пропонував місцевим жителям гроші в обмін на гарантовані голоси на виборах за політичну партію. Правоохоронці перевіряють повідомлення, чи дійсно мав місце підкуп виборців.

Варто додати, що найбільше порушень пов’язані з реєстрацією кандидатів від Радикальної партії. Тернопільська територіальна організація звернулася з позовом до суду. Восьмий апеляційний суд вимоги задовільнив і зобов’язав Шумську ТВК провести реєстрацію кандидатів від Радикальної партії. Тому і представники партії Олега Ляшка матимуть шанс взяти участь у місцевих виборах.