Четвер, 12 Травня, 2022

Скільки коштуватиме газ для тернополян у жовтні

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон і багатьох жителів Тернопільщини цікавить питання, скільки ж доведеться витрачати з сімейного бюджету на опалення будинків та квартир. Адже весною та влітку ціна на голубе паливо відчутно знизилась. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Проте, з жовтня тернополяни помітили поступове підняття ціни на газ. В державному підприємстві «Газпостач» прокоментували, яку ціну газу потрібно буде оплатити в жовтні. На щастя, ціна голубого палива в цьому місяці залишиться такою ж, як і в вересні.

Як розповів директор підприємства, вони проводили тривалі перемовини з постачальником газу і вдалося все таки зберегти ціну «голубого палива» на попередньому рівні. Так, в жовтні тернополяни сплачуватимуть за тисячу кубометрів газу 5376 гривень.

В державному підприємстві «Газпостач» запевнили, що вони зроблять все можливе, щоб не допустити подальшого зростання вартості «голубого палива». При цьому в деяких областях Україна вартість газу є значно вищою, ніж на Тернопільщині і подекуди сягає 6 гривень 90 копійок за один кубічний метр.

Директор підприємства Віталій Бобрівець подякував споживачам, які вчасно розраховуються за спожитий газ. В той же час тернополян попросили не накопичувати борги, адже їх згодом буде важко погасити. І це поставить під удар вчасне газопостачання в домівки жителів міста.

Варто додати, що хоча ціна за газ і збереглася на невисокому рівні. Проте, в неї не включена вартість транспортування «голубого палива», що оплачується додатково. Раніше запровадження окремої ціни на транспортування газу викликало хвилю обурення в українців, які не могли зрозуміти, чому вони мають сплачувати державі гроші за те, що самостійно проводили послугу до своїх домівок.