Понеділок, 16 Травня, 2022

Тернополянка Ліля Проць знялася з виборів

Відома спортсменка та громадська активістка вирішила не брати участь у місцевих виборах. Причиною такого несподіваного вибору став той факт, що тернополянка Ліля Проць не зраджує своїм принципам та ідеям. Повідомляє «Yes-Ternopil».

На своїй сторінці в соціальній мережі Ліля Проць розповіла, що вона здала своє посвідчення кандидата в депутати у територіальну виборчу комісію. Протягом місяця спортсменка постійно чула в свою адресу звинувачення, що вона вибрала сторону олігарха Коломойського та Палиці.

В серпні тернополянці запропонували йти на вибори в команді однієї з політичних партій. Усі умови участі у виборах були попередньо обговорені з Лілією Проць. Проте, в розпал передвиборчої компанії розпочалися партійні підкилимні ігри. Зокрема, зміни торкнулися місця списку в окрузі та в загальному списку. Адже так сказала партія.

Тому, тернополянка твердо вирішила, що вона має свої цінності, принципи та пріоритети, яким ніколи не зрадить.

За словами Лілії Проць, близько півтисячі людей виразили їй свою підтримку, оскільки довіряли їй і вона надзвичайно вдячна їм за це. Тернополянка хотіла багато зробити як депутат, однак набагато більше зможе зробити як громадська діячка.

Нагадаємо, нещодавно оприлюднили рейтинг виборчих партій, які боротимуться за місця в Тернопільській міській раді та обласній раді.

Так, за результатами опитування в Тернопільській обласній раді лідируватимуть три політичні партії: «Слуга народу», «Європейська солідарність» та «За майбутнє». За президентську партію готові віддати свої голоси 22 відсотки виборців. Дещо менше – 18 відсотків за «Європейську солідарність» та 15 відсотків за новостворену партію «За майбутнє».

Варто додати, що прохідний бар’єр можуть подолати політичні партії «Свобода» та «Батьківщина» з результатами 9 і 8 відсотків.