Неділя, 22 Травня, 2022

Кандидат у мери Віктор Гевко заблокував прохід тротуаром

Справжній лайфхак, як паркувати автомобіль продемонстрував кандидат на посаду мера Тернополя Віктор Гевко. Політик так припаркував автомобіль, що створив пішоходам перешкоди. Про це розповів користувач соціальної мережі Юрій Марчук, який опублікував пост на своїй сторінці. Повідомляє «Yes-Ternopil».

За словами тернополянина, кандидат у мери своїм транспортом повністю заблокував пішоходам прохід тротуаром. При цьому жителі прилеглих будинків неодноразово зверталася до політика з проханням не паркувати автомобіль подібним чином. Адже блокується не лише прохід тротуаром, але й псується газон на дитячому майданчику, на якому частково стоїть автомобіль.

Проте, на прохання тернополян Віктор Гевко не звернув жодної уваги і продовжує залишати автомобіль на звичному місці.

Нагадаємо, нещодавно кандидат у мери Віктор Гевко розповів про свої політичні амбіції та що він планує змінити, якщо його оберуть мером. Політик відверто поділився, що люди в основному позиціонують його як коміка, оскільки саме завдяки цьому та участі в гумористичних проєктах Віктор Гевко став відомим на всю Україну.

Проте, політик багато років пропрацював у сфері менеджменту, керував відділом маркетингу великого торгово-розважального центру. Тому, на думку кандидата в мери він має досвід у керівництві.

Віктор Гевко зазначив, які три найперші кроки він зробить в якості мера Тернополя. Головною мрією політика є те, щоб Тернопіль став туристичною перлиною. Адже зараз зовсім не приділяють увагу піару міста. Натомість кандидат в мери як медійна персона знає, що зробити аби прославити Тернопіль.

Також важливою проблемою є Тернопільське озеро, яке хоча і є перлиною міста, проте вже давно перебуває у плачевному стані. І цю проблему потрібно вирішувати. Ще однією проблемою, яка потребує вирішення є затори в місті, що створює чимало незручностей для тернополян.