Середа, 17 Серпня, 2022

Інструкція для тернополян: як отримати тисячу від Зеленського

З 19 грудня тернополяни зможуть отримати тисячу гривень за дві дози вакцинації. Донедавна було відомо лише, що отримані кошти можна потратити на визначені цілі. Кабінет Міністрів опублікував інструкцію як оформити та отримати тисячу гривень. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Варто додати, що на грошову допомогу держава виділила вісім мільярдів гривень. Отримати гроші зможуть лише ті жителі Тернопільщини, які досягнули 18-річного віку.

Першим кроком для отримання допомоги є генерування в додатку «Дія» зеленого COVID-сертифікату. Якщо ви бажаєте скористатися коштами до Нового року, варто подати заявку до 29 грудня 2021 року. Загалом програма підтримки вакцинації працюватиме до 18 грудня 2022 року.

Варто пам’ятати, що використати гроші можна буде лише протягом чотирьох місяців з дня їх отримання. Якщо з певних причин протягом цього періоду ви не скористаєтесь коштами, ваш рахунок закриють і гроші знову повернуть державі.

В уряді детально розповіли як отримати тисячу гривень. Перш за все, тернополянам необхідно оформити карту «єПідтримка». На сьогоднішній день оформити її можна лише в декількох банках – «Укргазбанк», «Альфа-банк», «А-банк» та monobank.

В додатку «Дія» потрібно зайти в розділ «Послуги» і обрати в ньому пункт «єПідтримка». Після цього виберіть для виплати карту «єПідтримка».

Під час останнього кроку слід вибрати банк, в якому ви оформили карту. Не варто хвилюватися, якщо ви не встигли оформити карту «єПідтримка». Програма «Дія» автоматично переведе вас в обраний банк, де ви зможете згенерувати віртуальну карту, після цього автоматично знову повернетеся у «Дію».

Коли заявку буде надіслано, слід очікувати на отримання грошей. Раніше в Офісі президента озвучували, що скористатися тисячею гривень зможуть і ті жителі Тернопільщини, які не мають смартфонів. Хоча, наразі цей порядок не розроблений, адже навіть пластикові карти доведеться підтвердити в додатку «Дія».

.