Середа, 6 Липня, 2022

Сергій Притула не відкидає можливості участі у виборах мера столиці

Раніше серед ЗМІ активно поширювалася інформація про те, що популярний телеведучий з Тернопільщини Сергій Притула планує  поборотися за крісло мера столиці. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Хоча, сам ведучий повністю відкидав всілякі чутки і заявляв, що він не має наміру брати участь в політичній боротьбі. Однак, нещодавно Сергій Притула кардинально змінив свою думку. Зокрема, телеведучий дав відверте інтерв’ю в програмі «Час Голованова», яка виходить в ефірі каналу «Україна 24». Сергій Притула поділився своїми роздумами та політичними амбіціями.

За словами шоумена, зараз він розглядає можливість взяти участь у виборах мера Києва. Сергій Притула зазначив, що розмови про його політичну кар’єру йдуть вже декілька місяців. Телеведучий підтвердив той факт, що питання його участі у виборах зараз розглядається. Проте, Сергій Притула знаходиться у роздумах і конкретного рішення щодо майбутніх виборів не прийняв.

Шоумен має зважити всі «за» та «проти», щоб прийняти для себе рішення. В той же час телеведучий наголосив, що не має наміру балотуватися ні на мера Львова, ні на мера Тернополя.

Раніше колега Сергія Притули Ольга Фреймут різко висловилася щодо його боротьби за посаду мера столиці. Телеведуча зазначила: якщо Притулу оберуть мером, вона змушена буде покинути країну. Ольга Фреймут вважає, що в Сергія Притули поганий смак, адже про це свідчить те як він одягається. На думку телеведучої, справжній чоловік не має носити штани з паском, оскільки так не роблять джентльмени. 

Тому, такий несмак Сергія Притули завдасть шкоди столиці. Шоумен може розмалювати Київ в синьо-жовтий колір та закрити всі красиві ресторани. В такому випадку в столиці залишаться лише кіоски «Випічка» та «Перепічка». Щоправда, Ольга Фреймут таки знайшла одну хорошу рису в своєму колезі – він ніколи не вкраде.