Четвер, 17 Вересня, 2020

Кандидат у мери Тернополя розповів, чим завойовуватиме виборців

25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори. В Тернополі вже розпочинається передвиборча боротьба за посаду мера. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Одним із перших про бажання йти на вибори заявив місцевий активіст Олексій Станько. Кандидат у мери провів прес-конференцію під відкритим небом, де розповів про свої основні цілі та що він зробить на посаді мера.

Олексій Станько очолює громадську організацію «Громадянський рух «Хвиля». За словами активіста, він разом з командою вже сім років бореться з корупцією як всередині місцевих органів влади, так і в інших державних органах. Активіст вважає, що саме корупція є головною проблемою в країні, тому всі зусилля  повинні

бути спрямовані на її подолання. Свою боротьбу з негативним явищем Олексій Станько розпочне з Тернополя.
Кандидат в мери у випадку його обрання планує працювати над політичною реформою, а також побудувати суспільство відкритого доступу. Олексій Станько пропонує всім опозиційним силам об’єднати свої зусилля.

Громадський активіст пообіцяв, що першим його кроком на посаді мера стане ревізія роботи чиновників попередніх трьох скликань. З 21 липня кандидат у мери відкриває свою громадську приймальню, яку можна відвідати за адресою: вулиця Грушевського, 23 на третьому поверсі.

Раніше в президентській партії «Слуга народу» озвучили ім’я свого представника, який боротиметься за посаду мера. Ним став відомий комік Віктор Гевко, який є активним учасником проєктів «95 Квартал», «VIP-Тернопіль» та «Країна У». 

Варто додати, що нещодавно Віктор Гевко приєднався до тернопільської обласної організації партії «Слуга народу». Подивимось чи зможуть вони перемогти чинного мера Сергія Надала.

Гумористи боротимуться за посаду мера в Черкасах та Одесі. Схоже і до політики команда президента ставиться з гумором.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».