Четвер, 17 Вересня, 2020

На Тернопільщині змінили карантинні обмеження

Сьогодні уряд вирішив продовжити в Україні адаптивний карантин. Обмеження діятимуть до 31 серпня. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Таким чином жителі Тернопільщини проведуть все літо на карантині. Щоправда, дещо змінилися карантинні обмеження, які діяли раніше. Зокрема, відтепер всі регіони України ділитимуть на чотири рівні залежно він епідеміологічної ситуації.

В регіонах встановлюватимуть червоний, помаранчевий, жовтий і зелений рівні. Залежно від кількості хворих кожній області визначатимуть рівень, який матиме свій перелік карантинних обмежень.

Рівень визначатимуть на основі результатів моніторингу, де перевірятимуть завантаженість ліжок, що не повинна перевищувати більш як 50 відсотків, кількість тестувань, нові випадки інфікування та динаміку їх зростання.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, які обмеження діятимуть в кожній зоні. В тих регіонах, які перебуватимуть в зеленій зоні, буде обов’язковий масковий режим в громадських будівлях, кінотеатри та театри будуть заповнені лише на 50 відсотків, перевезення пасажирів дозволяється здійснювати лише на сидячих місцях. 

При цьому, якщо протягом п’яти днів на території області стрімко ростимуть нові випадки, тоді вона перейде в жовту або помаранчеву зону. В регіонах зеленої зони не посилюватимуть карантин.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що не варто продовжувати карантин більш як на місяць. Адже люди втомилися від карантину. Президент наголосив на тому, що потрібно уважно підійти до встановлення рамок, оскільки українці повинні почувати себе безпечно, але в той же час не може зупинятися економіка чи погіршуватися функціонування бізнесу.

Тому, зараз Кабінет Міністрів вирішив продовжити адаптивний карантин лише на місяць. Надалі епідеміологічна ситуація покаже, скільки ще триватимуть обмеження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».