Четвер, 12 Травня, 2022

Сергій Надал: Росія готується до нової хвилі агресії

Міський голова Тернополя вважає, що проросійські сили розпочинають реванш. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Сергій Надал назвава декілька факторів, які на його думку свідчать про те, що проросійські сили знову готуються до наступу. Перш за все, це законопроект, яким пропонується переглянути статус української мови, заблокування роботи системи протиповітряної оборони, а також порушення повітряного простору російським літаком, що літав над Харковом.

Мер Тернополя наголосив, що шість років тому перед захопленням Кримського півострову та початком військових дій на Донбасі, були також передвісники майбутнього російського наступу.

В той час окремі політичні сили намагалися знищити українську мову, прийнявши закони Ківалова-Колісниченка, які запроваджували обмеження на використання національної мови. А Росія почала заявляти, що Донбас та Крим ніколи не були українськими територіями. Систематично проводилося руйнування і української армії, яка виявилася зовсім не готовою до початку російської агресії.

Сергій Надал наголосив, що московські окупанти прийшли на нашу землю і Україна заплатила за це життями тисячі захисників. Мер Тернополя закликав українську владу гідно відповісти на всі прояви російської агресії. Адже зараз як ніколи Україна повинна зупинити реванш проросійських сил всередині країни.

Варто додати, що раніше Сергій Надал висловив свою думку про доцільність вивчення предмету «Християнська етика» в тернопільських школах.