Неділя, 15 Травня, 2022

Став відомий перший кандидат на посаду мера Тернополя

Наближаються місцеві вибори, які планують провести в жовтні, якщо звичайно цьому не перешкодить епідемія коронавірусу. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Відомий у Тернополі борець з корупцією Олексій Станько виявив намір взяти участь у виборах міського голови. Його кандидатуру повністю підтримали під час з’їзду політичної партії «Громадянський рух «Хвиля», що проходив в Києві. Олексій Станько запам’ятався тернополянам тим, що останні сім років намагається боротися з корупцією в місті, гральним бізнесом, а також незаконними забудовами в Тернополі.

Олексій Станько стверджує, що практично кожного дня він відправляє інформаційні запити в різноманітні державні установи. Активіст вважає, що він має достатній багаж знань і план розвитку політики, щоб розпочинати боротьбу за посаду мера.

За словами кандидата, йому вдалося співпрацювати з спеціалістами, які розробляли антикорупційне законодавство, адже корупція – це найгірше, що може трапитися з державним апаратом і поступово вона руйнує суспільство та країну зсередини.

Олексій Станько розповів рецепт боротьби з корупцією. Перш за все, викорінення корупції повинно відбуватися зверху вниз. І для цього повинні створюватися спеціальні органи, основним завданням яких буде саме боротьба з корупцією.

Активіст наголосив, що він готовий працювати над розбудовою правової держави, яка захищатиме права та інтереси своїх громадян. Підтримав кандидатуру Олексія Станька народний депутат Віктор Чумак, який вважає, що активіст є більш достойним кандидатом, ніж представники «Європейської солідарності», «Слуги народу» чи «Голосу».

Подивимося чи новому кандидату на посаду мера вдасться перемогти чинного очільника Тернополя Сергія Надала, який декілька років поспіль потрапляє в рейтинги найвідповідальніших мерів країни.