Субота, 14 Травня, 2022

Мінохорони здоров'я розвінчує передвиборчі фейки від Юлії Тимошенко

Політика – це така штука, де політикам доводиться часто брехати, або ж поширювати недостовірну інформацію. Тобто іншими словами створювати фейки. Зрозуміло, що вони краще поширюються соціальним мережами, ніж офіційна і не така цікава правда. Яскраві та голослівні заголовки ЗМІ – лідером серед яких є телеканал В. Коломойського – 1+1 впливають на вибір виборців, а отже краще заробляють гроші. Це чудово розуміє лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. А тому плідно займається створенням неправдивої інформації. Розвінчувати її доводиться громадським активістам та урядовим структурам.

Як повідомляє yes-ternopil.com з посиланням на news.liga, поширення таких фейків шкодить національній безпеці. Мінохорони здоров’я заявило, що в своєму передвиборчому бюлетені «Київська слово» Юлія Тимошенко відверто публікує брехню та антинаукові твердження про вакцини. Зокрема, в одному з тверджень лідерка політсили стверджує, що вакцини сумнівної якості. Міністерство спростовує це і заявляє, що всі вакцини купує не воно, а Дитячий фонд ООН і у всіх препаратів є сертифікат якості. І ніколи не купувалися протерміновані вакцини.

Іншим фейком є інформація про те, що Україна купує індійські та корейські вакцини, які заборонені в ЄС та США. Правда в тому, що держава Україна купує вакцини, які широко використовуються в інших країнах. Це препарати з Франції, США, Індії, Болгарії, Бельгії, Кореї.

Неправдою є й те, що в київських лікарнях безкоштовних вакцин немає. Також фейком є інформація про моновалентну вакцину проти кіру, яка взята з російських методичок. Така вакцина в Україні навіть не зареєстрована. А от в Росії є.

Отож, ми бачимо, що окремі політики-популісти не гребують жодними інструментами для досягнення власного успіху. Далі буде, адже виборча компанія лише починається.