Четвер, 17 Вересня, 2020

Пенсійна реформа від Зеленського: українці зможуть виходити на пенсію, коли захочуть

В команді Володимира Зеленського мають намір реформувати і пенсійну систему, яка вже давно потребує суттєвих змін. В президента вважають, що пенсіонери мають виходити на заслужений відпочинок не за віком, а за бажанням. Повідомляє «Ternopil.yes».

Так, пенсійна реформа минулої влади боляче вдарила по українцям, які тепер змушені працювати додатково ще декілька років, щоб мати можливість отримувати пенсію. Нововведення від команди реформаторів Володимира Зеленського торкнеться як українців, які ось-ось вийдуть на пенсію, так і тих, кому ще працювати багато років.

Нова влада запустить другий етап пенсійної реформи, який стосуватиметься змін щодо порядку виходу на пенсію. Зокрема, відбудеться перегляд пенсійних виплат для українців, які лише заробляють страховий стаж. Планується створення накопичувальної пенсійної системи.

Проте, найголовнішим нововведенням реформи буде запровадження виходу українців на пенсію, тоді, коли вони виявлять бажання – як до, так і після досягнення пенсійного віку. Наразі пенсійний вік для жінок становить 59 років, для чоловіків – 60 років.

Однак, вимога щодо необхідного трудового стажу залишиться. Якщо українець накопичить 35 років страхового стажу, він може йти на пенсію, не чекаючи досягнення певного віку.

Не забули реформатори і про українців молодших 40 років, які вже зараз задумуються про майбутню пенсію. Так, її розмір залежатиме від того, скільки людина пропрацювала. Наприклад, якщо українець виявить бажання раніше вийти на пенсію, він отримуватиме менші виплати, щоправда довший період часу.

Накопичувальну пенсійну систему скоріше всього віддадуть у приватні руки, однак її функціонування відбуватиметься під контролем Пенсійного фонду. У Володимира Зеленського зазначають, що український пенсіонер більше не буде жебраком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».