Четвер, 17 Вересня, 2020

Е-пенсія: тернополяни зможуть отримувати виплати за спрощеною процедурою

Останнім часом у сфері соціальних виплат здійснюють багато змін. Одна з них – це електронний сервіс “Е-пенсія” – признач пенсію в один дотик”, який у спрощеному режимі допомагає отримати пенсіонерам допомогу від держави. Про це повідомляє “Yes-ternopil” з посиланням на інтернет-видання “Файне місто“. 

Такий сервіс передбачає полегшення пенсіонерам у плані отримання документів, аби вони не стояли у величезних чергах. Ця інновація економить час, адже всі послуги можна отримати вдома і не носитись з величезними стосами документів.

Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов зазначає, що впровадять спеціальний мобільний додаток, який передбачатиме користування послугами у будь-якому населеному пункті, де є інтернет. 

Система надання послуг буде створена так, що оформлення заявки потребуватиме тільки цифрового електронного підпису. До того ж логін і пароль не фіксуватимуться системою і в такий спосіб не можна буде зробити заявки. На цьому зосереджує увагу Пенсійний фонд. 

Також пенсіонерам потрібно буде звернутись лише один раз для того, щоб забрати своє посвідчення. Деякі вже знають про електронний сервіс, але не знають як цим користуватись, тому їм потрібна стороння допомога. Окрім того, в районах Тернопільщини зафіксовано 170 тис. пенсіонерів, а в обласному центрі – 150 тисяч людей, що отримують соціальну допомогу. 

Додамо, що Вискуб Олексій як перший заступник голови Держагенства з питань електронного регулювання відзначає плюси цієї програми. За допомогою “Е-пенсії” можна буде перераховувати допомогу від держави, призначати надбавки, доплати й компенсації чи відновлювати виплату від держави. Окрім того, сервіс передбачає і переведення з одного виду пенсії на іншу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».