П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Мери Тернополя

Сергій Надал – найвідповідальніший мер Тернополя

Ось уже 10 років Сергій Надал очолює Тернопільську міську раду. За цей час його робота отримала як чимало схвальних відгуків тернополян, так і багато...

Ініціатива мера Тернополя: реформування транспортної системи міста

Кожного року за ініціативи Тернопільської міської ради в місті з’являється чимало поліпшень. Одним з найбільш позитивних нововведень є реформування транспорту та введення електронного квитка....

Навіщо міська рада впроваджує “Електронний кабінет тернополянина”?

«Електронний кабінет тернополянина» — багатофункціональний ресурс, що розпочне працювати з лютого 2021 року в тестовому режимі. Міський голова Тернополя представив проєкт на...

Віктор Ющенко і Тернопіль

Життя Віктора Ющенко – третього президента України тісно пов’язане з Тернополем. Адже саме тут пройшли його студентські роки та навчання в університеті. Повідомляє «Yes-Ternopil». Навчання...

В різний час Тернопіль очолювали політики, які намагалися зробити для міста покращення та розвинути його інфраструктуру. Декому це вдавалося краще, декому – гірше. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Негода В’ячеслав Андронович

В’ячеслав Андронович народився 25 травня 1957 року в селі Борщівка Лановецького району Тернопільської області. Освіту майбутній політик здобував в Київському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю архітектор. 

Вже в роки незалежної України В’ячеслав Андронович отримав другу вищу освіту за спеціальністю «правознавство» в Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Свою трудову діяльність уродженець Тернопільщини розпочав з посади інженера-конструктора інженерно-будівельного відділу Всесоюзного проектно-конструкторського інституту Тернополя.

З 1983 до 1990 року В’ячеслав Андронович очолював конструкторське бюро Виробничого об’єднання «Ватра».

Свою політичну діяльність чоловік розпочав в 1990 році, коли був обраний міським головою Тернополя. Негода В’ячеслав став першим мером, який очолив місто в часи незалежності України.

Кучеренко Анатолій Іванович

Анатолій Кучеренко народився 8 січня 1942 року в селі Семенівка Полтавської області. Вищу освіту майбутній політик поїхав здобувати в Тернопільський політехнічний інститут, де він обрав інженерно-технологічний факультет.

Після закінчення інституту Анатолій Іванович залишився працювати в Тернополі. Довгий час чоловік працював в Тернопільському комбайновому заводі. Свою кар’єру Анатолій Кучеренко розпочав з посади токаря, через деякий час він зайняв посаду головного інженера відділу капітального будівництва заводу.

Що ж стосується політичного шляху, Анатолій Іванович робив перші кроки в політиці в 1984 році. Тернополянин очолив виконавчий комітет міської ради. З 1991 до 1994 року він працював заступником генерального директора українсько-австрійського СП «Едланд». Згодом Анатолій Кучеренко зайняв посаду заступника голови Тернопільського облвиконкому та голови Тернопільської ОДА.

В 1998 році Анатолія Івановича обрали міським головою Тернополя. На цій посаді він працював до 2002 року. Головним політичним гаслом тернополянина, з яким він очолив місто були плани зробити Тернопіль європейським містом заможних та щасливих людей.

Левків Богдан Євгенович

Левків Богдан Євгенович народився 22 лютого 1950 року в Тернополі. Навчався тернополянин у загальноосвітній школі № 25. Вищу освіту здобував у Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму та технологічному інституті побутового обслуговування в місті Хмельницький.

Богдан Євгенович пройшов шлях від головного інженера до мера міста. Протягом своєї кар’єри шляху тернополянин працював на посадах начальника виробничо-технічного відділу обласного побутового управління; начальника відділу з якості Центру стандартизації і метрології; інструктора організаційно-інструкторського відділу, головного інспектора контролю за дотриманням цін і правил торгівлі міськвиконкому; директором ТОВ «Ремвзуття».

Свою політичну кар’єру Богдан Левків розпочав з секретаря міської ради в 1991 році, де він пропрацював до 1998 року. В квітні 2002 року його обрали мером Тернополя. За час своєї роботи Богдан Євгенович неодноразово нагороджувався почесними званнями та грамотами, серед яких відзнака прем’єр-міністра України, грамотою Папи Римського. В 2002 році Левківа визнали Людиною року.

Заставний Роман Йосипович 

Заставний Роман Йосипович народився 1 травня 1972 року в селі Ласківці Теребовлянського району. Середню школу він закінчив у рідному селі. Після школи Роман Заставний вступив на навчання до Тернопільського фінансово-економічного університету, де вивчав спеціальність «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».

З 1993 року майбутній мер почав працювати за спеціальністю в ПМП «Поле». В різні роки він обіймав посади ревізора, головного ревізора та бухгалтера.

Також Роман Заставний обіймав керівні посади на підприємствах «Тернопільська кондитерська фабрика» та «Птахофабрика Тернопільська».

Свою політичну діяльність тернополянин розпочав у складі політичної партії Народний Союз «Наша Україна», був членом Президії ТОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна».

В 2009 році Роман Заставний разом з колегами створив Тернопільську обласну організацію політичної партії «За Україну». З 2012 році політик очолив обласне представництво партії «Фронт Змін».

Під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради в 2014 році Роман Заставний був обраний народним депутатом з Тернопільщини від політичної партії «Народний фронт».

Варто додати, що тернополянин був одним із народних депутатів, які підписали звернення до Конституційного Суду про виключення з Кримінального кодексу статті про незаконне збагачення.

Надал Сергій Віталійович

Єдиним мером Тернополя, який обіймає свій пост вже третій термін поспіль є Надал Сергій Віталійович.

Народився Сергій Надал 1 січня 1975 року у Тернополі. Він закінчив місцеву загальноосвітню школу № 17 та продовжив навчання у Тернопільському комерційному інституті за спеціальністю «економіст економіка та управління виробництвом».

Сергій Надал досить рано розпочав свою трудову діяльність. У віці 14 років він вже працював на Тернопільському бавовняному комбінаті.

Майбутній мер пройшов шлях від інспектора Державної податкової інспекції до керівника податковим органом.

Політична кар’єра Сергія Надала розпочалася в березні 2009 року, коли його було обрано депутатом Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського Об’єднання «Свобода».

31 жовтня 2010 року політик вперше взяв участь у виборах від ВО «Свобода». З значним відривом Сергій Надал переміг тодішнього міського голову Романа Заставного.

В Сергія Надала є чимало критиків та опонентів його діяльності як мера, однак на останніх виборах свої голоси за чинного очільника Тернополя віддали більш як 75 відсотків тернополян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Двоє тернопільських депутатів опинилися в лікарні через коронавірус

На Тернопільщині в самому розпалі третя хвиля коронавірусу. Госпіталізували в лікарню і двох депутатів Тернопільської міської ради від партії «Слуга народу». Повідомляє...

НАБУ розслідуватиме зловживання владою Сергієм Надалом

 Національне антикорупційне бюро займеться розслідуванням можливих зловживань мером Тернополя Сергієм Надалом. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «Терміново». Як йдеться...

Тернопільська міська рада планує витратити на власний піар 2 мільйони гривень

В Тернопільській міській раді планують придбати телевізійні послуги на загальну суму – два мільйони гривень. Відповідна інформація з’явилася в системі «Прозорро». Повідомляє...

Тернополянкам на замітку: як підготуватися до літнього сезону

Наближається до кінця зима і вже незабаром тернополян потішить тепло та сонячна погода. Хоча, до літа ще декілька місяців, однак про свій...

На Тернопільщині офіційно представили голів районних адміністрацій

Минулого тижня президент Володимир Зеленський звільнив усіх голів районних державних адміністрацій. Пов’язане це з новим територіальним поділом Тернопільщини. Повідомляє «Yes-Ternopil».