Неділя, 15 Травня, 2022

Народний депутат з Тернопільщини може очолити Міністерство агрополітики

Останнім часом у Верховній Раді все частіше можна почути розмови про необхідність відновлення в Україні Міністерства аграрної політики та сільського розвитку. Тому, актуальною є кандидатура міністра, який очолить відомство. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «agropolit.com». Далі на yes-ternopil.

Так, під час зібрання аграрного комітету йшло обговорення кандидатури посадовця, який очолить Мінагрополітики. За результатами засідання профільний комітет вирішив рекомендувати на затвердження, у випадку відновлення урядового відомства, п’ять кандидатів. Серед них є народний депутат з Тернопільщини від політичної партії «За Майбутнє» Іван Чайківський. Варто додати, що на сьогодні нардеп очолює комітет з питань аграрної та земельної політики.

В українському суспільстві назріває актуальне питання доцільності відновлення роботи Міністерства аграрної політики та сільського розвитку, оскільки Україна і надалі залишається постачальником сировини для європейських країн. Для того, щоб експортувати готову продукцію має бути розроблена чітка програма дій та робота відповідного профільного відомства.

Слід зазначити, що Іван Чайківський має чималий досвід роботи в сільському господарстві, оскільки займається підприємницькою діяльністю з 1992 року. Він працював директором товариства «Агропродсервіс». В 1998 році підприємця обрали головою правління товариства власників «Колос».

Також Іван Чайківський очолює благодійний фонд «Покрова» та є співзасновником Тернопільської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу «Об’єднана». Підприємець в 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради від «Аграрної партії України». Однак, в 2020 році Іван Чайківський різко змінив свої політичні вподобання і вступив у новостворену партію «За майбутнє».