П’ятниця, 13 Травня, 2022

«Кіборг» з Тернопільщини займе місце Вакарчука у Верховній Раді

Андрій Шараскін – актор, режисер та кіборг родом з Тернопільської області отримає статус народного депутата від політичної партії «Голос». Про це розповіли у прес-службі партії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Відомо, що Андрій Шараскін займе місце Святослава Вакарчука, який нещодавно склав депутатські повноваження.

Політик під позивним «Богема» брав активну участь в боях на Донбасі. З 2016 року обіймав посаду заступника Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. В 2019 році Андрій Шараскін очолив Координаційну раду добровольців і волонтерів форуму Трансформація України.

За свою участь у визволенні Донбасу доброволець був нагороджений орденом «За мужність» за оборону Донецького аеропорту та медаллю Учасника антитерористичної операції.

Варто додати, що вкінці червня на з’їзді політичної партії «Голос» Святослав Вакарчук склав депутатські повноваження. В той же час лідер партії пообіцяв, що він залишиться активним членом партії та допомагатиме всім, чим зможе. Раніше Святослав Вакарчук подав заяву про складання повноважень депутата, однак народні обранці провалили голосування щодо цього питання. Рішення підтримали лише 176 депутатів з необхідних 226 голосів. Аби знову не подавати заяву на розгляд парламенту Святослав Вакарчук вийшов з фракції політичної партії «Голос».

Наступним кандидатом з передвиборного списку, який мав би отримати статус народного депутата, стала Аліна Свідерська. Проте, кандидатка вчасно не подала документи до Центральної виборчої комісії.

В «Голосі» прокоментували такі дії тим, що Аліна Свідерська вирішила не йти в парламент та залишитися членом партії. Наступним у списку кандидатів у депутати був Андрій Шараскін, який наразі чекає на постанову ЦВК та готується подати необхідний пакет документів.