Понеділок, 16 Травня, 2022

Кандидат на посаду мера перепутав міста Тернопіль та Кременець

Претендент на посаду мера Тернополя Віктор Гевко схоже не зовсім добре знає рідне місто. На офіційній сторінці кандидата з’явився передвиборчий ролик. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Варто додати, що Віктор Гевко є кандидатом на посаду мера під політичної партії «Слуга народу». Тому, ролик розпочався з традиційного слогану для цієї політичної сили – «Тернопіль – це ти». Також у відео транслюються панорами Тернополя, озера та Театрального майдану.

Несподівано у відеоролику з’являється панорама з гори Бона, що знаходиться у місті Кременець. Ймовірно кандидату в мери зовсім не грає ніякої ролі, яке місто транслюється у відео.

Під відеороликом Віктор Гевко розмістив напис, що його улюбленим місто є Тернопіль, з яким він познайомився ще в студентські часи. І саме в цьому місці він бачить майбутнє для свого сина.

Офіційно кандидата в мери від «Слуги народу» представили під час візиту Володимира Зеленського на Тернопільщину. Представлення команди політичної сили на місцевих виборах проходило на території Збаразького замку.

Перед присутніми виступив і претендент на мера Тернополя Віктор Гевко. Він розповів про свої пріоритети у розвитку міста.

Одним із перших своїх завдань у випадку виграшу виборів політик бачить модернізацію лікарень та закупівлю сучасного обладнання для них та створення комфортних умов для перебування пацієнтів в медичних закладах.

На думку Віктора Гевка, якщо Тернопіль визнали молодіжною столицею, в нього повинен бути і молодий мер, який добре розуміє молодь та її проблеми. Кандидат у мери пропонує залучати інвесторів для розвитку Тернополя як туристичного міста.

Віктор Гевко висловив вдячність президенту та Верховній Раді за виділення коштів на будівництво Гаївського мосту. Кандидат в мери пообіцяв зробити місто комфортним не лише для праці, а й для відпочинку.