Середа, 12 Серпня, 2026

Стала відома дата теледебатів між Порошенко та Зеленським

Oleksandr Bulava
Oleksandr Bulava
Люблю проводити вільний час за переглядом спортивних матчів та змагань. Особливо мене захоплюють футбол, бокс і теніс, оскільки це видовищні види спорту, які завжди тримають у напрузі. Також люблю читати, а найбільше надаю перевагу детективам, адже вони захоплюють цікавим сюжетом і несподіваними розв’язками.

Після результатів голосування в неділю 31 березня вся країна розділилася на два табори – прихильники Володимира Зеленського та Петра Порошенко. Соціальні мережі заповнені різноманітними статтями щодо перспектив керівництва країною обома претендентами. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «УНІАН».

Одразу ж після оголошення даних екзит-полів в штабах політиків звучали заяви про необхідність зустрічі переможців першого туру в теледебатах.

Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила Володимира Зеленського та Петра Порошенка взяти участь у дебатах, які відбудуться 19 квітня – в останню п’ятницю перед другим туром голосування. Так, в компанії заявили, що вони готові до дебатів у встановленому законом порядку і нададуть двом кандидатам офіційні запрошення. Закон «Про вибори президента України» передбачає, що кандидати повинні зустрітися в прямому ефірі у вечірній час між 19 та 22 годиною. При цьому тривалість дебатів є обмеженою – вони повинні тривати не більше 60 хвилин.

Закон наділяє учасників президентської гонки правом відмовитися від участі в теледебатах. В такому випадку ефірний час переходить до іншого з претендентів.

Раніше, Володимир Зеленський розповів своє бачення майбутнього України в НАТО та Європейському Союзі. На його думку, такі питання повинен вирішувати народ України шляхом участі у Всеукраїнському референдумі. 

Свою позицію з цього приводу висловив і радник переможця першого туру голосування Дмитро Разумков. Євроінтеграція включена в програму Володимира Зеленського і спрямована на рух в європейському напрямку. Саме такий вибір зробило українське суспільство. За словами Дмитра Разумкова, єдине, що привертає увагу опонентів Зеленського – це проведення референдуму. Однак, саме волевиявлення українського народу в формі референдуму неможливо буде оскаржити.

...