Неділя, 22 Травня, 2022

Земельні схеми тернопільських депутатів

Тернопіль чудове місто, яким захоплюються туристи. Але чи комфортно тут жити тернополянам? Впевнені, що більшість з них зможуть згадати прекрасні міські парки, сквери, поремонтовані тротуари, а також наявність значної кількості МАФів, різнопланові забудови, в тому числі в парках, і ще різні зловживання міської влади. Про це детальніше розповість yes-ternopil.com.ua.

Як повідомляє видання politerno ситуація з розбудовою МАФів, замість садочків, шкіл, бігових доріжок, спортивної інфраструктури, стає все абсурднішою. Адже перших, як грибів в цьому році, а останні майже з’являються. Круто, що в місті є не байдужі люди, які зважаючи на те, що міська влада дозволила забудовувати зелені зони псевдоторговельними центрами, МАФами та й просто бордами, борються з такими зловживаннями. Зокрема, останніми тижням з’явились нові МАФи на проспекті Злуки, поряд з Універсамом, біля ЗОШ 28 та 29, в парку Відродження, а також на зеленій зоні вулиці Анатолія Живова №2 навпроти ресторану. В останньому випадку пока вдалося відкласти забудову зеленої зони, адже депутати від міської організації «Сили людей», а разом з ними мешканці сусідніх вулиць повалили паркан, який був створений забудовником. Також тут відбувся виїзний прийом громадян Ігорем Турським, Іваном Сороколітом та Іваном Коваликом.

Депутати розповіли, що міська влада надала тернополянину дозвіл для встановлення тимчасових споруд на цій ділянці. А це 560 м квадратних метрів землі в центрі міста, поряд з ринком. І хоча тут будувати не можна, але вже зрізано дерева і встановлено паркан. Так, як представник забудовника не зміг пояснити причину знищення дерев, то депутати і люди знищили паркан. Поліція не заважала людям.

Як думаєте як вартість такої землі? Приблизно 1 млн. доларів. Тобто місто не продало цю землю і не заробило для нас з вами гроші, які можна було б вкласти в розвиток Тернополя, а просто подарувало. Вірите, що таке можливо? Справа в тому, що міська влада дає землю в користування, а потім ділянка забудовується і суд виносить рішення на користь забудовника. І все є точка, а хтось можливо отримає подяку за це. За даними видання задіяні в цій схемі депутати від ряду політичних сил: “Євросолідарності” Юрій Смакоуз та Володимир Місько, а також їхній колега з ПВС Андрій Грицишин.

Також небайдужі люди в п’ятницю посадили на місці будівництва 20 нових дерев. Як вважаєте получиться захистити зелену зону?