Неділя, 15 Травня, 2022

У Верховній Раді прислухалися до позиції мера Тернополя

Народні обранці  визнали, що мер Тернополя Сергій Надал мав рацію, коли відмовився від жорсткого карантину ще влітку. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «Тернопіль Наживо».

Окремі депутати визнають, що запровадження «карантину вихідного дня» негативно впливає на громадян, тому це рішення потрібно переглянути і в майбутньому узгоджувати посилення протиепідемічних заходів з українцями.

До такого висновку прийшла і тимчасово виконуюча обов’язки голови Верховної Ради Олена Кондратюк. Політик визнала, що рішення уряду багатьох громадян поставили просто у безвихідне становище.

В парламенті зареєстрували законопроект, який передбачає своєчасне інформування українців та бізнесу про майбутні обмеження, аби люди мали можливість підготуватися.

Варто додати, що Сергій Надал був одним з перших мерів України, який не визнав повного локдауну. Оскільки при запровадженні жорстких обмежень влада в першу чергу має враховувати реальну ситуацію. Після весняного карантину чимало жителів Тернопільщини втратили роботу і залишилися без засобів до існування. Ще один повний локдаун повністю доб’є економіку і залишить людей ні з чим.

Люди для того, щоб жити, повинні мати для цього кошти, тому заходи безпеки мають бути ефективними. В свою чергу держава не повинна забувати про медиків і забезпечувати їх всім необхідним для лікування.

В Тернополі вживали заходів, щоб підготувати місто до зростання випадків коронавірусу. Для цього в лікарнях збільшували кількість додаткових ліжок для хворих з COVID-2019.

Колишній радник Офісу президента Ігор Уманський підтвердив, що дійсно гроші з коронавірусного фонду витрачалися неефективно. Більшу частину коштів витратили на будівництво доріг. В той час як політики лікуються в кращих медичних закладах країни, простим людям в регіонах не вистачає елементарного кисню, аби вижити.