П’ятниця, 20 Травня, 2022

В Тернополі попрощалися з легендарним народним депутатом

17 листопада в Тернополі провели церемонію прощання з відомим народним депутатом з Тернопільщини Володимиром Володимировичем Колінцем. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Усе своє життя політик присвятив боротьбі за незалежність України. Володимир Володимирович завжди був справжнім патріотом та активним учасником національно-визвольних змагань. Тернополянина обрали народним депутатом першого скликання до Верховної Ради.

На жаль, на 71 році життя серце Володимира Колінця зупинилося. Прощання з політиком пройшло в Домі печалі. Провести його в останню путь прийшли рідні, друзі, знайомі, колеги. Кожен присутній згадував лише хороші слова про пана Володимира.

Депутат першого скликання Тернопільської міської ради Олександр Соняк, який працював разом з Володимиром Колінцем згадує, що тернополянин був практично єдиним серед народних обранців, який відмовився від отримання безплатної квартири в Києві.

Народний депутат з Тернополя вражав своєю відважністю та справедливістю. Володимир Володимирович любив повторяти, що він прийшов будувати незалежну Україну, а не забезпечувати власний добробут.

Ще наприкінці 80-х років чоловік, не боячись утисків радянської влади, збирав в Тернополі багатотисячні мітинги, під час яких закликав людей відстоювати незалежність країни. За безпосередньої участі відомого тернополянина приймалися важливі для України закони з встановлення української державності.

За свій внесок у будівництво держави Володимира Колінця нагородили Орденом Свободи. Багато присутніх на церемонії прощання згадували тернополянина як людину не схожу ні на кого, адже його любов до України не знала меж. Пан Володимир належав до тих людей, завдяки яким і відбулася Україна як незалежна держава, адже своє життя він присвятив країні та народу.