Неділя, 22 Травня, 2022

У файному місті з’явиться новий Молодіжний голова

На днях в Українському Домі «Перемога» пройшло засідання сесії Молодіжної тернопільської ради. У ході засідання обрали нового керівника, 3 його заступників і секретаря Молодіжної міської ради  VI скликання. Далі на «Yes-Ternopil».

Хто став переможцем?

Згідно з підсумками голосування, новим молодіжним міським очільником, а також керівником Молодіжної міської ради і радником голови міста Сергія Надала вибрали Дмитра Дем’яненка. Він був делегований від громадської організації «Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр Науки»». Таку інформацію надали на сайті міської ради.

Фото – Тернопільська міська рада

Упродовж засідання звітував про свою роботу в Молодіжній міській раді Назар Гапій. Він працював на цій посаді з вересня минулого року, тобто трохи більше року.  

Що думає про це міський голова?

Міський голова Сергій Надал подякував колишньому керівнику Молодіжної міської ради V скликання за його активність та громадську позицію. І також привітав нового голову уже 6 скликання.  

Міський голова вважає, що керувати молодіжною політикою – це велика відповідальність. І він пишається успішною роботою Молодіжної міської ради упродовж 11 років. Він ствердив, що усі рішення в галузі молодіжної політики, схвалюють з ініціативи Молодіжної ради чи після його розгляду і погодження. Загалом Надал наголосив, що Тернопіль є загалом молодіжним містом, оскільки саме молодь дуже часто розвиває місто своїми ініціативами та баченням. Адже протягом останніх двох років Тернопіль вважався Молодіжною столицею України. 

Зазначимо, що Молодіжна міська рада виконує роль консультативно-дорадчого органу міської ради Тернополя і її виконавчого комітету із питань молодіжної політики. Цей орган має на меті  покращувати співпрацю міськради і її виконавчих органів і молоді Тернополя,  а також сприяти – погодженості дій стосовно прийняття різних питань, які мають вплив на молодіжне життя і її участь у різних сферах суспільного життя Тернополя.

Нагадаємо, що у січні 2020 року Тернопіль офіційно здобув звання Молодіжної столиці України. Титул Тернополю вручали упродовж Молодіжного форуму «Молодь Оffline» .

Голова міста Кам’янець-Подільський Михайло Сімашкевич і очільник Наглядової ради конкурсу Олександр Ярема офіційно передали титул Молодіжної столиці України 2020 року міському голові Тернополя Сергію Надалу. Принагідно Тернопільська міськрада заявила, що  2020 рік буде роком молоді.

Додамо, що на днях  у місті обирали голів багатоквартирних будинків. Загалом понад 60 компаній подали заявки на участь у конкурсі, але під час оцінки таких пропозицій зафіксували, що не всі учасники виконали усі вимоги і не надали потрібних документів. Тому лідерів обирали лише по 28 лотах, а ще по 9 лотах не визначили переможців. Для проведення конкурсу, затвердили комісію та її склад.  Голова управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський заявив, що у конкурсі взяли участь близько 1000 тернопільських багатоквартирних будинків, у яких жителі до сих пір не прийняли рішення про керівника. такі будинки об’єднали в 37 груп (лотів).