Четвер, 17 Вересня, 2020

На Тернопільщині можуть не відбутися місцеві вибори

Місцеві вибори, які заплановані на осінь, опинилися під загрозою зриву. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Вибори можуть перенести через епідемію коронавірусу аби уникнути ризику інфікування великої кількості людей. Таку думку висловив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За словами урядовця, кошти на проведення виборів є і їх мають намір провести в запланований термін – 25 жовтня. Однак, якщо в Україні повернуть жорсткий карантин, місцеві вибори можуть перенести.

Денис Шмигаль зазначив, що уряд надіється на ефективність адаптивного карантину, який дозволить вберегти країну від тотального посилення карантинних обмежень. Тому, в жовтні зможуть таки провести місцеві вибори. В уряді зазначають, що карантин на всій території України негативно впливає на економіку, тоді як адаптивний карантин дозволить економіці «залишатися на плаву».

Варто додати, що медики Тернопільщини зможуть незабаром отримати збільшені зарплати. Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр. Так, урядова команда підготувала цілий ряд рішень, який дозволить захистити права медиків. 

Перш за все, йдеться про підвищення зарплат медичним працівникам. Загалом витрати на медицину збільшать на 8 мільярдів гривень. Враховуючи, що в Україні економічна криза, це буде досить непросто знайти додаткові кошти на підвищення зарплат. Однак, це обов’язок держави перед лікарями та медиками.

Уряд обіцяє не лише збільшення зарплат, а й зміну тарифів за лікування пацієнтів. Тому, держава зможе більше витрачати на лікування жителів Тернопільщини і той же час лікарі зможуть не економити на пацієнтах. В той же час прем’єр-міністр, міністр охорони здоров’я та президент запевнили, що не закриватимуть лікарні та не звільнятимуть лікарів. Подивимось чи обіцянки втіляться в реальність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».