Середа, 6 Липня, 2022

Кабінет Міністрів розглянув пропозицію президента про призначення голови Тернопільської ОДА

Незабаром Тернопільщина таки зможе отримати нового керівника. Сьогодні, 9 жовтня, відбулося засідання уряду, на якому серед інших питань розглянули кандидатуру голови Тернопільської облдержадміністрації. Повідомляє «Ternopil.yes».    

Посаду керівника Тернопільщини обійме Ігор Сопель. Майбутній посадовець є уродженцем міста Хоростків Гусятинського району. Навчався в обласному технічному університеті. Свою кар’єру починав з посади слюсара на Хоростківському цукровому заводі. Згодом перейшов працювати інженером, після чого вирішив зайнятися підприємництвом.

З 2003 року Ігор Сопель успішно займається торгівлею у магазинах, залізними виробами та будівельними матеріалами. Також кандидат на посаду протягом останніх восьми років очолював регіональний підрозділ товариства «Агробізнес».

Ігор Сопель одружений, має дочку та сина. Його дружина Ольга є депутатом Хоростківської міської ради. Згідно поданої декларації кандидат на посаду володіє магазином, МАФом та невеликою квартирою у рідному Хоросткові. Їздить майбутній посадовець на автомобілі TOYOTA CAMRY 2014 року.

Відповідно до інформації в декларації за час роботи в товаристві «Агробізнес» чоловік отримав більше 44 тисяч гривень зарплати. Доходи від підприємницької діяльності склали майже 1 мільйон гривень.

На сторінці в соціальній мережі Ігора Сопеля є чимало фотографій з акторами студії «95 Квартал», що свідчить про давні дружні стосунки майбутнього очільника Тернопільщини з «кварталівцями».

Для того, щоб Ігор Сопель офіційно вступив на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації необхідно лише підписання відповідного указу президентом. 

Слід зазначити, що посадовець у своєму житті керується принципом, згідно з яким його основними моральними цінностями є любов, надія, віра, повага до Батьківщини, землі та народу. Важливими напрямками в житті Ігора Сопеля є сім’я, діти, робота та дім.