П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Кабінет Міністрів розглянув пропозицію президента про призначення голови Тернопільської ОДА

Незабаром Тернопільщина таки зможе отримати нового керівника. Сьогодні, 9 жовтня, відбулося засідання уряду, на якому серед інших питань розглянули кандидатуру голови Тернопільської облдержадміністрації. Повідомляє «Ternopil.yes».    

Посаду керівника Тернопільщини обійме Ігор Сопель. Майбутній посадовець є уродженцем міста Хоростків Гусятинського району. Навчався в обласному технічному університеті. Свою кар’єру починав з посади слюсара на Хоростківському цукровому заводі. Згодом перейшов працювати інженером, після чого вирішив зайнятися підприємництвом.

З 2003 року Ігор Сопель успішно займається торгівлею у магазинах, залізними виробами та будівельними матеріалами. Також кандидат на посаду протягом останніх восьми років очолював регіональний підрозділ товариства «Агробізнес».

Ігор Сопель одружений, має дочку та сина. Його дружина Ольга є депутатом Хоростківської міської ради. Згідно поданої декларації кандидат на посаду володіє магазином, МАФом та невеликою квартирою у рідному Хоросткові. Їздить майбутній посадовець на автомобілі TOYOTA CAMRY 2014 року.

Відповідно до інформації в декларації за час роботи в товаристві «Агробізнес» чоловік отримав більше 44 тисяч гривень зарплати. Доходи від підприємницької діяльності склали майже 1 мільйон гривень.

На сторінці в соціальній мережі Ігора Сопеля є чимало фотографій з акторами студії «95 Квартал», що свідчить про давні дружні стосунки майбутнього очільника Тернопільщини з «кварталівцями».

Для того, щоб Ігор Сопель офіційно вступив на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації необхідно лише підписання відповідного указу президентом. 

Слід зазначити, що посадовець у своєму житті керується принципом, згідно з яким його основними моральними цінностями є любов, надія, віра, повага до Батьківщини, землі та народу. Важливими напрямками в житті Ігора Сопеля є сім’я, діти, робота та дім.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».