Четвер, 17 Вересня, 2020

У Тернопіль завітає віце-консул США

З офіційним візитом обласний центр відвідає віце-консул Сполучених Штатів Америки Наталія Морін. Дипломат розповість про особливості отримання диверсифікаційної візи. Повідомляє «Ternopil.yes».

Наталія Морін проконсультує як присутні можуть взяти участь в диверсифікаційному візовому режимі. Зустріч  пройде  9 жовтня, в 15 годині дня у приміщенні Тернопільської обласної наукової бібліотеки.

Після завершення доповіді віце-консул зможе відповісти на усі питання аудиторії. За словами Наталії Морін, взяти участь у програмі може кожен охочий, адже Америка – це країна, де люблять різноманіття.

Диверсифікаційна віза передбачає наявність щороку 50 тисяч місць для національностей, які мало представлені в країні. Лише в минулому році Грін Карту змогли виграти майже 5 тисяч українців.

Щоб потрапити у програму, потрібно перш за все бути уродженцем країни, яка є учасницею візового режиму, мати відповідний рівень освіти та правильно вказати усю інформацію при заповненні анкети. Подібні вимоги мають на меті попередити шахрайство серед учасників. В посольстві США радять заповнювати анкету з закордонним паспортом у руках, щоб уникнути різноманітних помилок.

Віце-консул у Тернополі детально розповість, де можна зареєструватися, щоб взяти участь у програмі, до якого числа слід подати анкету та коли відбудеться розіграш.

Слід зазначити, що Наталія Морін часто відвідує обласні центри України і розповідає місцевим жителям як легально мати можливість виїхати в Сполучені Штати на навчання чи роботу.

Участь в програмі є абсолютно безкоштовною. В заявці обов’язково слід вказувати чоловіка чи дружину, а також дітей, яким не виповнилося 21 року.

Наприклад, з офіційними візитами віце-консул США вже відвідала Івано- Франківськ та Луцьк.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».