Вівторок, 5 Липня, 2022

У Тернопіль завітає віце-консул США

З офіційним візитом обласний центр відвідає віце-консул Сполучених Штатів Америки Наталія Морін. Дипломат розповість про особливості отримання диверсифікаційної візи. Повідомляє «Ternopil.yes».

Наталія Морін проконсультує як присутні можуть взяти участь в диверсифікаційному візовому режимі. Зустріч  пройде  9 жовтня, в 15 годині дня у приміщенні Тернопільської обласної наукової бібліотеки.

Після завершення доповіді віце-консул зможе відповісти на усі питання аудиторії. За словами Наталії Морін, взяти участь у програмі може кожен охочий, адже Америка – це країна, де люблять різноманіття.

Диверсифікаційна віза передбачає наявність щороку 50 тисяч місць для національностей, які мало представлені в країні. Лише в минулому році Грін Карту змогли виграти майже 5 тисяч українців.

Щоб потрапити у програму, потрібно перш за все бути уродженцем країни, яка є учасницею візового режиму, мати відповідний рівень освіти та правильно вказати усю інформацію при заповненні анкети. Подібні вимоги мають на меті попередити шахрайство серед учасників. В посольстві США радять заповнювати анкету з закордонним паспортом у руках, щоб уникнути різноманітних помилок.

Віце-консул у Тернополі детально розповість, де можна зареєструватися, щоб взяти участь у програмі, до якого числа слід подати анкету та коли відбудеться розіграш.

Слід зазначити, що Наталія Морін часто відвідує обласні центри України і розповідає місцевим жителям як легально мати можливість виїхати в Сполучені Штати на навчання чи роботу.

Участь в програмі є абсолютно безкоштовною. В заявці обов’язково слід вказувати чоловіка чи дружину, а також дітей, яким не виповнилося 21 року.

Наприклад, з офіційними візитами віце-консул США вже відвідала Івано- Франківськ та Луцьк.