Неділя, 20 Вересня, 2020

В Україні скасовують літній час

Вже вкінці наступного місяця Україна повернеться до так званого «зимового часу». Відповідні зміни прийняв Кабінет Міністрів. Про це розповіли у прес-службі установи. Повідомляє «Ternopil.yes».

27 жовтня українці переведуть стрілки годинників на одну годину назад. Традиційно вкінці березня Україна знову переходила на літній час, проте в 2020 році країна так і залишиться на зимовому часі.

Повідомлення про майбутні нововведення на своїй сторінці в соціальній мережі опублікував заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Тарас Качка. Його допис викликав неоднозначні реакції в користувачів. Переважна більшість коментаторів проти повернення до зимового часу: люди обурюються, чому саме чиновники вирішили залишити зимовий час, а не літній, оскільки останній є більш зручним.

Окремі користувачі зазначають, що на початку року в ЄС депутати ухвалили рішення – відмовитись від переходу на зимовий та літній час. І Україна синхронно з іншими європейськими країнами вирішила змінити багаторічну традицію.
Однак, офіційно на урядовому порталі жодної інформації щодо відміни переведення годинників наразі немає. Також заступник міністра не вказав чи востаннє відбувається переведення годинників.

Екс-очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в соціальній мережі надавала дієві поради як без шкоди для здоров’я та самопочуття пережити перехід на зимовий час.

За словами Уляни Супрун, зміна режиму – це завжди стрес для організму, що може викликати порушення сну, загострення серцевих хвороб та загалом негативно позначитися на емоційному стані. Часто в перехідний період зростає кількість трагічних випадків.

Очільниця міністерства дала дієві поради як почувати себе бадьоро та енергійно. Перш за все слід частіше бувати на прогулянках, не планувати на цей період ніяких важливих справ, а також повноцінно харчуватися.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Важливо для тернополян: в Україні запроваджують новий вид військової служби

Народні депутати взялися за реформування і військової служби. У Верховній Раді мають намір запровадити новий вид військової служби, яку проходитимуть також і...

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє...

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька...

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...