Вівторок, 5 Липня, 2022

В Україні скасовують літній час

Вже вкінці наступного місяця Україна повернеться до так званого «зимового часу». Відповідні зміни прийняв Кабінет Міністрів. Про це розповіли у прес-службі установи. Повідомляє «Ternopil.yes».

27 жовтня українці переведуть стрілки годинників на одну годину назад. Традиційно вкінці березня Україна знову переходила на літній час, проте в 2020 році країна так і залишиться на зимовому часі.

Повідомлення про майбутні нововведення на своїй сторінці в соціальній мережі опублікував заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Тарас Качка. Його допис викликав неоднозначні реакції в користувачів. Переважна більшість коментаторів проти повернення до зимового часу: люди обурюються, чому саме чиновники вирішили залишити зимовий час, а не літній, оскільки останній є більш зручним.

Окремі користувачі зазначають, що на початку року в ЄС депутати ухвалили рішення – відмовитись від переходу на зимовий та літній час. І Україна синхронно з іншими європейськими країнами вирішила змінити багаторічну традицію.
Однак, офіційно на урядовому порталі жодної інформації щодо відміни переведення годинників наразі немає. Також заступник міністра не вказав чи востаннє відбувається переведення годинників.

Екс-очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в соціальній мережі надавала дієві поради як без шкоди для здоров’я та самопочуття пережити перехід на зимовий час.

За словами Уляни Супрун, зміна режиму – це завжди стрес для організму, що може викликати порушення сну, загострення серцевих хвороб та загалом негативно позначитися на емоційному стані. Часто в перехідний період зростає кількість трагічних випадків.

Очільниця міністерства дала дієві поради як почувати себе бадьоро та енергійно. Перш за все слід частіше бувати на прогулянках, не планувати на цей період ніяких важливих справ, а також повноцінно харчуватися.