Четвер, 24 Вересня, 2020

Зростання зарплат і пенсій: що чекає на українців в 2020 році

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко розповів про стрімке зростання мінімальної зарплати вже в наступному році. Повідомляє «Ternopil.yes».

Так, в уряді прогнозують, що в 2020 році мінімальну зарплату встановлять на рівні 6500 гривень. Не омине зростання і пенсії: їхній мінімальний розмір становитиме не менше 1600-1800 гривень.

Павло Розенко зазначив, що саме новообраний склад Верховної Ради та Кабінету Міністрів затверджуватиме новий бюджет на наступний рік. В затвердженому бюджеті буде прописаний розмір мінімальної зарплати українців та мінімальних пенсій. Зокрема, згідно вимог законодавства Кабінет Міністрів до 15 вересня повинен подати на розгляд парламенту проект держбюджету. Тому, вже скоро українці  дізнаються, які виплати для них встановлять народні обранці.

Наразі в Міністерстві соціальної політики вже знаходиться готовий проект держбюджету-2020. За словами віце-прем’єр-міністра, дискусій щодо встановлених у ньому цифр поки що не виникало.

Павло Розенко зазначив, що на сьогодні мінімальна зарплата знаходиться на рівні 4200 гривень. Тоді як для забезпечення потреб українців мінімальна заробітна плата повинна стартувати від 6500 гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Важливо для тернополян: в Україні запроваджують новий вид військової служби

Народні депутати взялися за реформування і військової служби. У Верховній Раді мають намір запровадити новий вид військової служби, яку проходитимуть також і...

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє...

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька...

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...