Четвер, 12 Травня, 2022

Зеленський назвав претендентів на посаду голів ОДА

Президент Володимир Зеленський подав уряду кандидатури посадовців, яких він бачить на посаді очільників регіонів. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «УНН».

Наразі відомо, хто може очолити п’ять обласних центрів України. Так, Херсонську ОДА очолить екс-міністр оборони Юрій Гусєв. Його ім’я пов’язують з українським олігархом Валерієм Хорошковським. Зокрема, в 2002 році майбутній керівник балотувався від його партії «Команда Озимого покоління».

Київську область Володимир Зеленський доручив очолити Михайлу Бно-Айріяну. Відомо, що він обіймав посаду заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в компанії «Укренерго».

Закарпатську область ймовірніше за все очолить місцевий підприємець  Ігор Бондаренко, Посаду керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації може обійняти  Павло Кириленко – прокурор військової прокуратури.

Щодо Тернопільської області наразі достовірно невідомо, хто обійме посаду очільника області. Проте, наразі відомі можливі кандидатури. Серед них місцевий аграрій Іван Чайківський, бізнесмен та доцент ТНТУ Володимир Гевко, який до речі є рідним братом відомого коміка Віктора Гевка, підприємець Віталій Цимбалюк, громадський активіст Ігор Василів.