Неділя, 22 Травня, 2022

Cпівачка Оля Полякова йде в політику

Слідом за Святославом Вакарчуком у політику вирішили податися й інші зірки українського шоу-бізнесу. Про свій намір зайнятися політикою заявила популярна співачка Оля Полякова. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «Сегодня».

Співачка розповіла, що планує створити жіночу партію. Однак, разом з своєю політичною силою участі в дострокових виборах у Верховну Раду не братиме. Новину про свої амбіції у політиці співачка повідомила на Форумі Жіночого Партнерства, який відбувся сьогодні.

Під час свого виступу зірка закликала усіх жінок об’єднуватися та боротися проти гендерної нерівності, депопуляції українського населення. Оля Полякова має намір спрямувати зусилля партії на зміну «старих» облич у владі і запровадити відповідальність за прийняття рішень верхівкою країни.

Популярна виконавиця поділилася інформацією, що до неї зверталися політики з проханням йти на парламентські вибори у складі партій. Однак, на жодну пропозицію Оля Полякова не погодилася, оскільки не хоче грати за чужими правилами.

Зірка українського шоу-бізнесу вважає, що вона не ще не має необхідного політичного досвіду, щоб взяти участь у цьогорічних виборах у Верховну Раду. Перша партія жінок України під керівництвом Олі Полякової відповідатиме запитам суспільства.

За словами співачки, ціллю її політичної сили є створення команди сильних та талановитих жінок, з якими можна буде досягти поставлених завдань. Оля Полякова на своїй сторінці в соціальній мережі звернулася до своїх прихильників з проханням допомогти придумати назву партії.

Варто додати що не лише «Королева ночі» вирішила зайнятися політичною діяльністю. В мережі активно поширюють інформацію про намір Олега Винника взяти участь у дострокових парламентських виборах. Співак йде на вибори під номером 1 в складі партії «Моя стабільність».