Неділя, 22 Травня, 2022

Відбір претендентів: у штабі партії «Слуга народу» розповіли про вимоги до кандидатів у нардепи

У штабі партії «Слуга народу» заявили, що розпочався відбір кандидатів у депутати в мажоритарних округах. Триватиме це до 2 червня включно.

Про це інформує «Yes-Ternopil» з посиланням на інтернет-видання «Укрінформ».

Претенденти в депутати в мажоритарному окрузі на дострокові вибори до Верховної Ради мають вирізнятись чесністю, порядністю й відповідальністю. Це є основними вимогами від партії.

Окрім того, майбутні кандидати мають бути порядними людьми, що вміють не лише слухати про проблеми людей, а й виконувати свої обіцянки. Претендент у депутати має розуміти і виконувати завдання для блага людей, бути патріотом своєї держави, володіти лідерськими якостями та інтелектуальним потенціалом. Майбутній кандидат має бути готовим до командної роботи і підтримувати курс Президента, а також оптимізовувати різні процеси за допомогою цифрових технологій.

Усі бажаючі мають заповнити анкети, а також представити до розгляду ідеї трьох законопроектів і подати відеорезюме.

У штабі партії кажуть, що їм треба відібрати кандидатів гідних представляти політичну силу в мажоритарних округах. Для цього їм потрібно добре вивчити інформацію про можливих претендентів. Очільник виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко додає, що перевірка майбутніх кандидатів проходитиме на чотирьох рівнях, куди входять перевірка доброчесності, оцінка профпридатності, документальна перевірка і відкрита можливість коментувати кожного претендента.

Нагадаємо, що головою партії «Слуга народу» став Дмитро Разумков, а за керівництво виборчого штабу партії відповідає Олександр Корнієнко. Керівником діджитал-напрямку партії став Михайло Федорів. Очільником став Дмитро Разумков, оскільки Іван Баканов має роботу в СБУ і не може обіймати дві посади одночасно.

У штабі повідомили, що наступний з’їзд партії відбудеться 8 червня. Олександр Корнієнко доповів, що на з’їзді покажуть кандидатів з мажоритарних округів, а також список і програму партії.