П’ятниця, 20 Травня, 2022

На Тернопільщині депутати не змогли поділити посади

Схоже не всі народні обранці йдучи на місцеві вибори, розуміли свої обов’язки та в чому полягатиме їхня робота. Під час першої сесії Збаразької міської ради депутати взялися за поділ посад. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «Gazeta.te.ua».

1 грудня в Збаражі провели сесію новообраної міської ради. Після того як депутати склали присягу вони почали вимагати оголосити перерву, щоб домовитися про ключові посади у раді. У випадку відмови місцеві обранці погрожували покинути сесію міської ради.

Депутат від фракції «Європейська солідарність» Іван Лесик, який є священиком, разом з своїми колегами закликав присутніх забути про всі протиріччя та працювати злагоджено. Однак, він додав, що був би не проти очолити земельну комісію.

Міський голова Збаража Роман Полікровський намагався втихомирити новообраних депутатів, однак на його заклики ніхто не реагував. Депутати не бажали діяти за встановленим порядком: затвердити регламент та відповідно до нього обирати посади.

Депутати до пізнього вечора так і не змогли надати списки  міському голові з переліком бажаючих зайняти посади в раді. В результаті всі присутні покинули сесійний зал.

Варто додати, що за підсумками виборів Збаразьку об’єднану територіальну громаду очолив Роман Полікровський. Він йшов на вибори  від політичної партії «Європейська солідарність». Свої голоси за Романа Полікровського віддали 65 відсотків виборців.

Вперше політик очолив Збаразьку міську раду в 2014 році. Протягом шести років Роману Полікровському вдалося суттєво змінити районний центр. За це мер міста був нагороджений Орденом за Заслуги ІІІ степеня та Грамотою Верховної Ради.

У своїх передвиборних обіцянках політик пообіцяв зробити зручну для пасажирів схему дорожнього руху та провести аудит усіх ресурсів ОТГ.