Субота, 21 Травня, 2022

В Тернополі помер кандидат в депутати

Трагедія трапилася вчора ввечері в одному з закладів Тернополя. Чоловіку раптово стало погано. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «20 хвилин».

Швидка допомога, яка прибула на місце події, лише констатувала смерть чоловіка. За попередньою інформацією, 59-річний чоловік з Вишнівця та приїхав у Тернопіль по справах.

Він перебував в приміщенні навпроти комунального підприємства «Тернопільводоканал». За словами очевидців, в один момент кандидат у депутати вийшов в туалет та довго звідти не повертався.

В закладі змушені були викликати рятувальників, щоб вони відчинили двері. Коли працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій зайшли всередину, чоловік був уже мертвим.

В Центрі екстреної медичної допомоги розповіли, що виклик про подію надійшов до них близько п’ятої години вечора. Ще в 16 годині чоловік розмовляв по телефону, а після цього перестав відповідати на дзвінки.

Медики припускають, що ймовірніше за все причиною смерті кандидата в депутати могла стати серцево-судинна недостатність. Слідів насильницької смерті на тілі померлого чоловіка не знайшли. Однак, точну причину його смерті вкаже експертиза.

Варто додати, що нещодавно коронавірус виявили в переможця місцевих виборів в Бережанах Ростислава Бортника. За попередніми даними чоловік переміг на виборах міського голови. Однак, практично відразу ж після виборчих перегонів на своїй сторінці в соціальній мережі Ростислав Бортник розповів, що інфікувався COVID-2019.

За словами переможця виборів, він готовий приступати до роботи та виконувати усі поставлені перед ним завдання, однак для цього йому спочатку потрібно здолати коронавірус. Ростислав Бортник попросив його не жаліти, оскільки він сам не вберігся від небезпечного вірусу.

Також переможець виборів закликав усіх приєднатися до його команди та висловлювати всі ідеї та побажання.