П’ятниця, 20 Травня, 2022

Тернопіль у скорботі: помер екс-мер міста

Сьогодні на 72-му році пішов з життя колишній мер Тернополя Богдан Левків. Він очолював Тернопіль протягом 2002-2006 років. Повідомляє yes-ternopil.com.ua з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради.

Як йдеться в повідомленні міської ради, Богдан Левків був одним із лідерів боротьби за незалежність в 80-90-х роках у Тернополі. Він був прикладом для молоді та показував як потрібно любити Україну.

Богдан Левків належав до українських патріотів, яким ми завдячуємо незалежністю країни. Дня нього Тернопіль був понад усе. Тому, сьогодні місто у скорботі. Наразі причини смерті не повідомляються.

Співчуття з приводу смерті Богдана Левківа висловили і в Асоціації міст України, від імені усіх 954 громад-членів, зазначивши, що світла пам’ять про Богдана Євгеновича збережеться в серцях тих, хто його знав та працював разом з ним.

Варто додати, що Богдан Євгенович Левків народився 22 листопада 1950 року у місті Тернопіль. Освіту майбутній мер міста здобував у загальноосвітній школі №25, а згодом в Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму.

Повну вищу освіту Богдан Євгенович отримав на базі технологічного інституту побутового обслуговування у місті Хмельницький. Свою кар’єру він розпочинав з посади головного інженера в Тернополі. Згодом Богдан Левків очолював виробнично-технічний відділ обласного побутового управління та відділ з якості Центру стандартизації й метрології. З 1998 по 2002 рік чиновник працював секретарем Тернопільської міської ради, а з квітня 2002 року обійняв посаду мера міста.

Слід зазначити, що нещодавно коронавірус забрав життя ректора Тернопільського національного політехнічного університету Петра Яснія. Причиною смерті науковця стали ускладнення після корона вірусу. Зупинилося серце ректора 13 листопада.