Четвер, 17 Вересня, 2020

Стало відомо, коли Тернопіль увійде до «зеленої зони»

В Міністерстві охорони здоров’я кардинально змінили свою думку щодо присвоєння Тернополю червоного рівня. Незабаром місто таки зможе опинитися в «зеленій зоні». Про це розповіли в прес-службі Тернопільської ОДА. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Сьогодні в Тернополі пройшло засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки. Під час засідання розглядали карантинні обмеження та статус «червоної зони».

З кожним днем ситуація в місті покращується, якщо так продовжиться і надалі, вже в п’ятницю Тернопіль може опинитися в «зеленій зоні». За словами голови обласної адміністрації Володимира Труша, ситуація на Тернопільщині зараз має хвилеподібний характер.

Проте, на відміну від мера Тернополя Сергія Надал, Володимир Труш вважає, що віднесення Тернополя до червоної зони є виправданим. А тому мають виконуватися всі карантинні обмеження встановлені для цієї зони.

Наразі прогнози комісії з техногенно-екологічної безпеки є досить позитивними. Члени комісії прийшли до думки, що Тернопіль заходить в «зелену зону». Варто додати, що з 3 серпня в «червону зону» потрапили Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

У так званих «червоних зонах» має бути зупинений громадський транспорт, забороняється робота всіх закладів харчування, а також забороняється дітям відвідувати навчальні заклади.

Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Тернопільщину таки можуть віднести до «зеленої зони». Адже обласний центр протягом чотирьох днів відповідає індикаторам встановленим для найменш небезпечної зони.

Хоча буквально за день до цього МОЗ погрожувало Тернополю надзвичайним станом, якщо місто перестане дотримуватися вимог встановлених для «червоної зони». Максим Степанов наголошував, що уряд дбає про здоров’я українців.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».