П’ятниця, 20 Травня, 2022

Голова Тернопільської ОДА незабаром може змінити роботу

Губернатор Тернопільщини Володимир Труш може кардинально змінити поле діяльності. За інформацією видання «Тижневик номер один» чиновник має всі шанси обійняти посаду головного податківця країни. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Володимир Труш був призначений головою Тернопільської обласної держадміністрації на певний термін. Фактично сьогоднішня посада є останньою сходинкою до посади голови Державної фіскальної служби України.

За словами Володимира Труша, навколо його роботи постійно з’являються різноманітні чутки. Наразі він продовжує виконувати свою роботу на посаді голови Тернопільської ОДА. Ким в подальшому він працюватиме, чиновник не знає, адже час все покаже.

Коли Володимира Труша призначали головою Рогатинської РДА, він не знав, що працюватиме в Тернополі. На думку чиновника, якщо тебе призначають на посаду, потрібно бути готовим до того, що рано чи пізно тебе звільнять або ж з’являться інші більш цікавіші варіанти.

Володимир Труш поділився секретом успішної кар’єри в державному апараті. Зокрема, чим вищий в чиновника ключовий показник ефективності, тим більші шанси обійняти кращу посаду.

Володимира Труша призначили головою Тернопільської обласної держадміністрації 19 березня 2020 року. До нього цю посаду обіймав представник партії «Слуга народу» Ігор Сопель.

Варто додати, що раніше з’явилася інформація, що Володимир Зеленський незадоволений роботою свого ставленика на Тернопільщині. Президент нібито мав намір звільнити Володимира Труша, однак він і надалі продовжує очолювати Тернопільську ОДА.

Не так давно чиновник вдруге перехворів на коронавірус. Вперше COVID-2019 діагностували у Володимира Труша в серпні минулого року. Перший раз хвороба в голови Тернопільської ОДА проходила досить важко. Через це чиновник неодноразово закликав жителів Тернопільщини дотримуватися карантинних обмежень.