Четвер, 12 Травня, 2022

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання «Тернопільське інформаційне бюро». Повідомляє «Yes-Ternopil».

З інформації видання Володимир Зеленський приїде в Тернопіль вже з готовим указом про звільнення Володимира Труша. В Офісі Президента незадоволені роботою Володимира Труша в боротьбі з коронавірусом, низьким рівнем підтримки очільника області на Тернопільщині та провалену підготовку до виборчого процесу.

Наразі достовірно невідомо чи оприлюднять сьогодні рішення про звільнення голови Тернопільської ОДА та чи зважиться президент запроваджувати такі кардинальні кадрові зміни, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в регіоні.

Варто додати, що через бездіяльність Тернопільської облдержадміністрації онкохворі залишилися без лікування, яке може врятувати їхнє життя. Так, через відсутність коштів хворим на рак перестали проводити променеву терапію.

В обласній раді прийняли зміни до бюджету, які б дозволили виплатити компенсацію від держави Тернопільському обласному онкодиспансеру на лікування хворих. Проте, до цього часу Володимир Труш так і не знайшов часу, щоб підписати зміни до бюджету.  В результаті хворі залишилися без життєво необхідної терапії.

На знак протесту люди вивісили на огорожі онкодиспансеру банери з написами «Зеленський – Труш. Поверніть нам право на життя».

Декілька тижнів тому голова Тернопільської ОДА підхопив коронавірус. Володимир Труш скаржився на погане самопочуття під час хвороби. Посадовець знаходився на самоізоляції і виконував свою роботу дистанційну. Проте, цього тижня очільник області заявив, що переміг коронавірус та повернувся до виконання своїх обов’язків.