Четвер, 17 Вересня, 2020

В Тернополі встановили обмеження «помаранчевої зони»

Уряд відніс Тернопіль та Луцьк до так званої «червоної зони». Влада міста категорично не погодилася з таким рішенням. Однак, Тернопільська міська рада вирішила все ж таки встановити в місті обмеження характерні для «помаранчевої зони». Повідомляє «Yes-Ternopil».

Свою думку з цього приводу висловив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак. За його словами, епідеміологічна ситуація в місті відповідає нормі. Хоча загалом ситуація і є стабільно нестійкою.

Однак, поступово показники в місті покращується. В той же час для того, щоб населений пункт опинився в червоній зоні, завантаженість медичних ліжок у ньому повинна становити більше 75 відсотків. В Тернополі цей показник є в два рази меншим. В зв’язку з цим сесія міської ради вирішила терміново звернутися до Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки з проханням змінити рівень епідемічної небезпеки в Тернополі.

Тернопільська влада ініціювала проведення позачергового засідання Державної комісії, оскільки обмеження стосуються прав тернополян на працю та свободу пересування, тому його потрібно вирішити негайно. До моменту поки комісія винесе рішення в Тернополі діятимуть обмеження встановлені для «помаранчевої зони». Окрім цього регіональна комісія запровадить додаткові заходи.

Варто додати, що для «помаранчевої зони» встановлені такі обмеження: заборона роботи розважальних закладів та ресторанів у нічний час, забороняється робота фітнес-центрів та спортзалів, планова госпіталізація, діяльність хостелів та туристичних баз.

Також обмеження діятимуть і при проведенні масових заходів: дозволяється їхнє проведення для кількості не більше 100 чоловік, при цьому одна людина має розміщуватися на площі 20 квадратних метрів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».